Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » 3 hónap alatt majdnem 20...

3 hónap alatt majdnem 20 kilót leadtam kemény diétával. Hogyan tartsam meg a súlyomat, ha a koplalást már nem bírom? Arra gondoltam hátha gy futni fogok.

Figyelt kérdés
2018. jún. 3. 20:48
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
9%
Milyen diétát? El tudod küldeni priviben ?
2018. jún. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Az a kérdés , eddig miért nem futottál.
2018. jún. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Koplaltam. Magyarán alig ettem.
2018. jún. 3. 21:07
 4/19 A kérdező kommentje:
Azért mert utálok futni, és a talpam is fáj. De már enni akarok.
2018. jún. 3. 21:08
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Hát most jön a nehéz része . Ha ilyen ostobaságra vetemednék ,hogy alig eszek én a helyedben hétről hétre növelném a kalóriát,és elkezdenék edzeni .

Egyébként így is esélyes ,hogy fog visszajönni háj .

2018. jún. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Mit mozogjak, ha utálok futni?
2018. jún. 3. 21:41
 7/19 anonim ***** válasza:

bicikli ,stepper ,meg mittudjamén van egy csomó féle ilyen kardiós gép .

Saját testsúlyos vagy súlyzós edzés ,köredzések ,tempós séta,úszás .. most komolyan felsoroljam az összes mozgásformát,mert nem fog menni :D Bármit,ami pörgeti az anyagcserét és növeli a kalóriaigényt ,mert nálad most kezdődik majd a raktározás az ínséges idők után .

Miért csináltad ezt ?

2018. jún. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Hogy lefogyjak. Nem akarok százezreket költeni gépekre. Falun lakom, nincs terem. Marad a futkározás.
2018. jún. 3. 21:49
 9/19 anonim ***** válasza:

Youtube

Péntek Enikő

2018. jún. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Nem csak a futás van, én pl. mindig is gyalogoltam, túráztam, de van neted, tornázhatsz is, táncolhatsz, saját testsúllyal edzhetsz (mivel a koplalás nem tesz jót az izmoknak, ez eleve nem árt).


Óvatoan emeld a kalóriamennyiséget, várhatóan belassult az anyagcseréd. Pár kiló rögtön visszajön, de az valószínűleg nem zsír lesz, de nem hízol vissza, ha nem eszel többletben, hiszen ez lehetetlen. De lehet, hogy nehéz lesz.

2018. jún. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!