Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » 110kilo 185cm vagyok, ha neki...

110kilo 185cm vagyok, ha neki állok gyúrni egy héten négyszer hát vall bicepsz has mell és mellette rendesen kajálok mi lesz az eredménye?

Figyelt kérdés
Izom, gyúrás, kondi
2018. júl. 20. 11:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nőni fog a súlyod, ha a rendes kajálás kalóriatöbbletet jelent. Jó esetben ebből kevés lesz a zsír és több az izom.


Ha kalóriadeficitben eszel, akkor pedig zsírt vesztesz és jó esetben csak minimális izmot. Kezdőként esetleg nőhet is picit az izomtömeged, de alapvetően ilyenkor csökken.

2018. júl. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha már nekiállsz gyúrni, akkor teljes testre edzz, nincs röhejesebb látvány annál, amikor egy szénné gyúrt felsőtest himbálózik két tónustalan, pipaszár láb és egy löttyedt s.gg fölött. Ha zsírt akarsz veszíteni, akkor fuss, ússz vagy biciklizz is. Jó étrendeket és edzéstervet találsz a Sárga kapszulában.
2018. júl. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem olvasd el az alapokat először.

Pl. Sárga kapszula

2018. júl. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Izmosodni fogsz, fogyni csak akkor tudsz, ha kevesebbet eszel, mint amennyit felhasználsz.
2018. júl. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!