Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Ti nektek hogyan sikerült...

KisCOCA kérdése:

Ti nektek hogyan sikerült lefogynotok, és mit ajánlanátok nekem?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Sikertörténetekre lennék kiváncsi, hogy titeket mi motivált, és hogy sikerült lefogynotok. Segítséget szeretnék kérni, hogy nekem mit ajánlanátok.

17/lány, 177 cm és 66,8 kg.



2018. aug. 9. 10:24
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
21%

9

Pszichológiai TÉNY, de ne zavarjon, tényleg.


Istenem, hogy itt mindenki milyen okos :))))

2018. aug. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
0%

10

Aha ...


Orvosi TÉNY, hogy a reggeli kihagyása 10%-kal növeli az aznap bevitt ételmennyiséget, plusz lassítja az anyagcserét és hosszú távon kövérséget okoz.


A reggeli lehet 3 falat is. Nem igaz, hogy nem lehet megenni, megszokás kérdése.


Édes vagy az okos kis kúrácskáiddal, de a kérdező nyilván nem akar elhízni SOHA és erre egy élhető, egészséges életmód kell, nem zaba és kúra felváltva.


ismétlem: ORVOSI TÉNY.

2018. aug. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
Csak engem zavar,hogy ez a kérdés a 90 napos diétánál van feltéve...?
2018. aug. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
68%

#13. Igen. :) Én észre se vettem.

Bár gondolom, ha csak ez érdekelné, akkor nem kérdezgetné, hogy milyen módszert ajánlunk.

2018. aug. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2018. aug. 9. 13:41
 16/26 anonim ***** válasza:
72%

#12 attol mert nagybetuvel irod le, attol meg nem lesz orvosi teny.


Ami viszont biztos, hogy azzal, hogy egesz nap jelen van az inzulin a verunkben, mert folyton eszunk, azzal gatoljuk a fogyast. Az tuti orvosi teny, hogy az inzulin az energiat tarolja, a glukagon az, ami a tarolt energiat felhasznalja. Ez a ket hormon sosincs jelen egyszerre. Azzal, hogy bekapsz par falatot reggel, azonnal felnyomod az inzulinodat, es a glukagon mar el is tunt.


Aki tudatosan bojtol, az nem fog a kihagyott reggeli miatt tobbet enni kesobb. Aki elfelejt reggelizni, es nem gondolkodik, az lehet. De nem kell mindenkire raeroletetni a reggelit, aki nem akarja. En pl. sokkal jobban fogyok, miota nem reggelizem. Akkor en most szepen meg is cafoltam a te orvosi tenyed. Akkor most mi van?

2018. aug. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
10%

#16. De kérdés, hogy minek böjtölni, ha nem muszáj?

Le lehet fogyni úgy is, hogy nem kell éhezni, 5x is lehet enni egy nap (200-250 kcal-os reggelikkel), és még csak mozogni se kell mellé. Nekem így sikerült.

Most már sportolok is, és így még nassolás is szóba jöhet, mégse izgulok rajta, hogy mi lesz a vércukorszintemmel.

2018. aug. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%

Bojtolni ugyanugy nem muszaj, mint reggelizni sem. Egyebkent ugy hozzateszem, hogy a bojtoles nem egyenlo az ehezessel. Persze, amig nem all at a szervezet rendesen arra, hogy a zsir hasznalja energiaforraskent, nem a szenhidratokat, addig nehez, itt sokan elbuknak. Utana mar ugyanolyan termeszetes, mint a napi 5-szori eves elotte.


Oszinten, nekem nem ment a fogyas sokszori evessel, mert ahhoz nagyon pici adagokat kellett volna ennem, en meg imadom a nagy adagokat. Igy naponta ket nagy adag kajat benyomok, es kockas a hasam. Koszonom, jol vagyok.


De ez mindenkinek a sajat dontese. Egyik sem kotelezo a fogyashoz.

2018. aug. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
61%
Szia! Én épp benne vagyok a folyamatban de nagyon sikeresnek mondható idáig. 92 kgról indultam (167 cm vagyok) már tavaly is próbálkoztam vele, akkor 2 hónap alatt fogytam 10kgt de megállt valamiért és ráadásul még egy kedves családtagom is beszólt hogy egyáltalán nem látszik, ami oké, akkor voltam 80 kg mert tavaly is 90ről indultam és lehet hogy nem látszott meg hiszen még volt 20 kg feleslegem de akkor is nagyon sokat küzdöttem, iszonyatosan sokat koplaltam és sokat jártam futni márpedig én utálok futni, szóval akkor elment a kedvem (vissza is híztam az egészet pár hónap alatt). De idén nyáron újra kezdtem, és ismét megvan a -10kg de úgy döntöttem hogy történjék bármi, ezúttal nem adom fel! Jelenleg a 70 kg a célom, addig még van hátra egy bő 10 kg de ha meglesz már motiválni fog a siker és csinálom tovább. Nos én igyekszem a kcal-t 1000 alatt tartani naponta, és az is mind egészséges étel amit beviszek, hetente 2-3x súlyzózok itthon és csinálok comb gyakorlatokat. Most elkezdtem egy 30 napos lapos has kihívást, szóval hétfőtől számítva már hasizom gyakorlatokat is csináltam. Járok heti 1-2x úszni ami rengeteget segít, és júliusban voltam biciklizni is de most annyira meleg van hogy egyszer már rosszul is lettem, nem akarom mégegyszer megkockáztatni. Bocsi hogy leírtam a fél életemet de úgy érzem kellett ide példa gyanánt hogyha nehézségekbe ütközöl ne add fel. Nem akarok belekontárkodni a dolgaidba de szerint a magasságodhoz a súlyod nagyon jó, de ha vékonyabban éreznéd jól magad akkor sok sikert kívánok :)
2018. aug. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
46%
Sikertörténet: soha nem voltam több 55 kg-nál, pedig 36 éves vagyok. Hízni nagyon könnyű, ha formában akarsz maradni, akkor fontos a mozgás, (én még most is versenyzek). Plusz önkontrol, ha eszel egy kekszet, akkor az legyen elég, ne fald be egyből az egész dobozt. Egyébként meg bármit ehetsz, csak figyelj a mértékre, plusz min heti komolyabb sportolás.
2018. aug. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!