Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Ledobtam 20 kilót. Érdemes...

Ledobtam 20 kilót. Érdemes lenne rászoknom a pipázásra, vhogy meg is tartsam a súlyomat, ne hízzak vissza?

Figyelt kérdés
2018. aug. 9. 15:05
1 2
 1/13 anonim válasza:
98%
Szerintem ha meg akarod tartani a súlyod, akkor ne pipázz, hanem próbálj meg odafigyelni,az étkezésre és a mozgásra.
2018. aug. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
97%
Ez az egyik legrosszabb amit azért csinálhatsz, hogy megőrizd a súlyod.
2018. aug. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Cigizni nem akarok,mert drága. De a koplalást unom.
2018. aug. 9. 15:21
 4/13 anonim ***** válasza:
97%
Mozogj
2018. aug. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Azt is unom.
2018. aug. 9. 15:35
 6/13 anonim ***** válasza:
92%

Ha koplalással fogytál, akkor hagyd a fenébe az egészet, a napi 2 doboz cigi se fog segíteni, hogy ne hízz vissza, ha visszatérsz a régi kajákhoz.

Inkább fogytál volna normálisan, életmódváltással, amit életed végéig tudsz tartani, akkor nem lenne gond a súlytartással sem.

A mozgást meg hiába unod, ha nem akarsz plöttyedt lenni, bizony az is kell.


A dohánytermékekről meg annyit, hogy ha hatásos fogyasztószer lenne, akkor nem lennének túlsúlyos dohányosok. Pedig vannak.

2018. aug. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
94%

Miért nem lehet számolni a ku rva kalóriát???

Tegyük fel lefogytál koplalással... Oké.

Megfogod a kalóriabázist letöltöd, megadod a súlyod magasságod, kikalkulálja hogy mennyit szabad enned súlytartáshoz és te a csepp száddal annyit fogsz enni. Ha pipázni akarsz hús-vér pipát szopogass.

2018. aug. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
96%

Nem értem az összefüggést...

Én 16 éves koromtól cigiztem, 90kg voltam.

Életmód váltás, kcal számolás, sport, cigi leszokás=57kg vagyok. Semmi összefüggés. Ahelyett, hogy rágyújtanék, inkább sportolok, vagy elmegyek sétálni, vagy iszom egy jó jeges kávét.

2018. aug. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Okos választás, jön a szájüregi és nyelvrák, akkor aztán még ledobsz 30-40 kilót és meg lehetsz elégedve magaddal.
2018. aug. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy tévhit hogy a cigitől vagy a pipától nem hízik az ember, olvastam egy tanulmányt erről, és ez maximum az első 2 hétben igaz de az is csak annyiban hogy elveszi az étvágyat, viszont a későbbiekben lelassítja az emésztést szóval egyáltalán nincs fogyasztó hatása sőt, ha valakinek az étvágyát nem veszi el az anyagcserét mindenképp lassítja és ezáltal hízik, ja és ráadásul a tüdődet, és az alsó-felső légutakat és gajra vágod vele... de a te dolgod.
2018. aug. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!