Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Ismersz olyat, aki elkezdte,...

Ismersz olyat, aki elkezdte, vagy megcsinálta a 90 napos diétát, és utána rosszabodott az egézsége?

Figyelt kérdés
2018. aug. 27. 21:56
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:
100%

Felhomályosításképpen a 90 napos agyrémhez:

[link]

2018. aug. 28. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 anonim ***** válasza:
76%
Meg van aki ezt a hulyeseget koveti? Olyan 8-10 eve volt divat.
2018. aug. 28. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 anonim ***** válasza:
85%

Én végigcsináltam a 90 napos diétát. Becsületesen betartottam, még a víznapot is. Nagyon nehéz volt. Munka mellett amikor nem ehetsz csak vizet ihatsz, nos kihatott a szellemi működésemre is. Nem tudtam úgy ellátni a munkámat ahogy szerettem volna. De végigcsináltam. Lefogytam 18 kilót. De meglepetésemre szinte mindenki azt mondta, hogy borzalmasan nézek ki ( egyébként 90 kilóval indultam (160cm) szóval túlsúlyos voltam) mert úgy nézek ki, mint aki rákos beteg, vagy durva betegségből lábadoznék. karikás szemek, majdnem szürkés arc..Később jött a vérnyomás probléma. Sosem voltam beteg, azt se tudtam, hogy vérnyomás gondok is vannak, amíg nem lettek. Kiderült, hogy gyomorégésem is a diétának köszönhetem. Orvosi segítséggel újra elkezdtem normálisan enni ( így vissza is híztam majdnem 10 kilót) . A gyomorégésemet sikerült helyrehozni, így nem lett belőle gyomorfekély. A vérnyomásommal mai napig gondok vannak.

Szóval én akit csak lehet lebeszélem erről a diétáról. Amúgy én még szerencsésen megúsztam, ismerek olyan embereket akik rosszabbul jártak mint én.

2018. aug. 28. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 anonim ***** válasza:
42%

Jó pár éve, még kamaszként csináltam. 15 kilót lefogytam vele, beteg se voltam, működött. Engem dicsértek utána, hogy jól nézek ki. De utána vissza is jött, ami lement (nyilván), úgyhogy tartósnak nem nevezném.

Manapság munka mellett már nem csinálnám, baromi macerás.

2018. aug. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 anonim ***** válasza:
100%

Csak olyat ismerek.

Mind kövér volt, szenvedtek/éheztek egész idő alatt. A végére lefogytak, de plöttyedt alaktalanok lettek.

Azóta pedig, alaktalan kövérek újra.

2018. aug. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 anonim ***** válasza:
Nincs hatásos fogyókúra-diéta, csak hatásos életvitel. A szokásokon kell változtatni, és sokat mozogni, nemcsak a konditeremben, de a szabadban. A mozgás hiánya, elhagyása elhízáshoz vezet MINDEN étrend esetén. Elárulom, a paleósoknak is mozogniuk kell, a carnitin és más zsírégető fehérjék is csak fizikai erőbedobással működnek. A "zsíros kulák, paraszt" csak a Rákosi & Co. fantáziájában és szótárában létezett.
2018. aug. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 anonim ***** válasza:

Ha pontosan szeretnétek tudni hogy hány kalóriára van szükségetek, ahhoz, hogy heti 0,5kg, vagy 1kg-t fogyjatok(többet ne, mert akkor durván vízből fogtok fogyni, meg izomból is jócskán :D zsírból heti max 0,5kg tudtok lefaragni). Akkor ajánlom ezt az oldalt: [link]

itt meg kell adni a nemeteket, a korotokat, a magasságotokat, a súlyotokat, és azt, hogy milyen aktív életet éltek. Nagyon pici angol tudás szükséges, vagy a google fordító a barátod. :) Aztán kiírja, hogy mennyi kalóriát kell enned ilyen életvitel mellett, ahhoz, hogy : heti 0,5kg fogyj, heti 1kg-t fogyj, tartsd a súlyodat, vagy esetleg gyarapodj heti 0,5kg avagy 1kg-t! Illetve, hogyha nagyon pontosan akarjátok tudni, hogy hány kalóriát égettetek el az adott nap, akkor ajánlom ezt az oldalt, ahol meg kell adnotok a súlyotokat, és beírni hogy hány percig végeztétek az adott tevékenységet az adott napon:

[link]

A lényeg, hogy a fogyáshoz szükséges: Napi 1gramm szénhidrát/testsúly kilogramm- 1-1,5gramm(ha edzel akkor 2gramm) fehérje testsúly kilogrammonként. Illetve zsír is fontos. Az egy 60kg-s ember esetén 20-25gramm telítetlen és 5-10 gram telített megteszi.

Kerüljétek a cukrot(igyatok zero colat ha annyira kívánjátok). A pék árukat(szintén agyon vannak cukrozva), egyetek fehér húsokat, sovány húsokat(pulykamell, csirkemell, esetleg még marhát is néha-néha, vagy akár halat!). Mindezek mellett törekedjetek arra, hogy elegendő rostot vigyetek be a szervezeteteknek. Azaz zöldségeket fogyasztjatok. Napi 10-20 gramm is rengeteget segít. És elég is!

Egyszerűbb étrend fogyáshoz egy 70kg-s embernek aki heti 3x sportol, vagy 8-12 órázgat(pl. pincérnek). :

Reggeli: 2 tojás, 50 gramm barna/sokmagvas kenyér

Tízórai: 40 gramm zab 2dl tejjel.

Ebéd: Csirkemell 100gramm+30gramm(nyers rizs, megfő több lesz 2-3x)+50gramm zöldség(pl. brokkoli, spenót, saláta)

Uzsona: Csirkemell 100gramm + 30 gramm+50gramm zöldség

Vacsora: Sovány túró, vagy cottage chase, vagy ami a legegyszerűbb, casein fehérje, vagy tejsavó fehérje.

2018. aug. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 anonim ***** válasza:
Ezzel az étrenddel szerintem heti 1kg-t is fogyna az elején az illető, viszont nyilván növelni kell a bevitt mennyiséget, illetve csökkenteni. De ezt tapasztalni fogjátok. Ne minden nap mérjétek a súlyotokat. Pl. mindig hétfő reggel mérjétek meg, mosdó használata után, meztelen/alsóneműben. Aztán ha túl gyorsan fogytok, akkor emeljétek a bevitt mennyiségeket(picit több csirkemell, picit több rizs, picit több zöldség, 1db tojással több stb:D). Aki 8-12 órázik és mellette edz amikor tud, annak baromira heti 1kg fogyás lenne 800 kalóriával, főleg hogyha 70kg-s férfi. (tapasztalat)
2018. aug. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 anonim ***** válasza:
0%
Üzenném a sok szakinak (akik valszeg egyszer nem csinálták végig),hogy igenis müködik a diéta,3x csináltam meg,és nem is kellett végig,mert 2 hónap alatt adtam le,amit terveztem,6,ill. 7 kg-ot.Hogy rosszabbodott-e az egészségem?Minden év márciusában elmegyek egy alapos éves kivizsgálásra,a doki meg egyfolytában sasol,mert olyan jók az eredményeim (hála Istennek)!Korábban állandóan savasodtam,a diétának (és az utána tartó mértékletességnek) köszönhetöen ez már a múlté,remekül érzem magam a börömben!Szóval,a kérdésedre a válasz,nem,nem rosszabbodott az egészségem,söt!
2018. aug. 30. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 anonim ***** válasza:
100%
Felmerülhet a kérdés a #19-es "szakértőnél",hogy miért is kellett már ezt a "nagyszerű" diétát háromszor megcsinálnia...?
2018. aug. 30. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!