Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Valaki aki ért ehez az segíten...

Valaki aki ért ehez az segítene? Többi lent.

Figyelt kérdés
17/l szeretnék fogyni 10 kilót, egy időben diétáztam de nagyon nehéz vissza szokni kérlek valaki aki komolyan veszi és tudna segíteni ebben nagyon hálás lennék hogy hogy kezdjem újra miket egyek stb. 10 kilót hány hónap alatt tudnám leadni? Edzések nélkül? Nem tudok menni edzeni mert nincs időm megkezdődött a suli és nem érek rá. Nagyon köszönöm aki próbál segíteni

2018. szept. 24. 17:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Most hány kiló vagy?
2018. szept. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Csak suli? Amellett tuti van egy kis időd, még jót is tesz a tanulásnak, ha mozogsz kicsit. Nem kell órákat, de ha valamiért csak hétvégén edzel egypár órát, az is valami.

A mozgás esszenciális, nem hanyagolhatod el, ha jót akarsz.


Attól még fontos az étrend, persze.

Nem tudom megmondani, NEKED mi a jó, ez egyéni. Rengeteg jó étrend van s persze az egyik 17 éves lánynak jóval több kalória és fehérje kell, mint a másiknak... Csinálhatod az életmódváltást drasztikusan és fokozatosan, amelyik jobban fekszik, ebben sem vagyunk egyformák. Kiszedheted az előnyelen ételeidet vagy ami szerinted gátol a fogyásban, nem kell feltétlenül hatalmas változás - de van, akinek az kell.

Az se mindegy, mennyi felesleged van, pl. 50 kilósaknál szkeptikus vagyok a heti -1 kilós célok értelmességével. De általában heti fél-1 kiló még reális, de semmi okod panaszra, ha picit alatta van, viszont jól, energikusan érzed magad.


Ha leírod, milyen a táplálkozásod s milyen változtatásokra vagy hajlandó s miről tudod, hogy nincs az az isten, hogy bírd, az segíthet a további válaszban... De menet közben is finomíthatod a módszert, főleg, ha fogalmad sincs, hogy hogyan fogod magad érezni egy új életmódon. Engem is értek meglepetések. Jobb az életmódváltás, mint a kúraszerű fogyózás.

2018. szept. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
Kifogások... hagyd a fenébe, kövér maradsz.
2018. dec. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!