Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Fogyókúrák » 90 napos diéta

A kérdés

Hogyan lehet 2 honap alatt fogyni hasbol?

Kaptam egyik ismerosomtol egy jo kockahas gyakorlat sorozatot ami neki nagyon jol bevalt es en is csinalom mar ket hete s mar latszik felso negy kockam de alul semmi kezd latszani a V vonalam es ennyi lentbb viszonylag van meg zsir azt hogy tudnam leadni ?

Keress kérdéseket hasonló témákban: fogyás, ház, edzés

márc. 28. 18:07  Privát üzenet  

A válaszok
Kolompár Achillesz nevű felhasználó válasza:

Kalóriaminusszal lehet zsírból fogyni, vagyis a szükséges energiánál kevesebbet kell bevinni.

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont márc. 28. 19:02 Privát üzenet
Szálkásító étrendnek nézz utána. A Testépítés rovatban is tudsz tanácsot kérni.

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont márc. 29. 14:58 Privát üzenet
Kardió edzést végezz a hasedzés mellett. Nagyon fontos. Az fogja megadni a kellő szálkásságot ahhoz hogy az alsó kockák is látszódjanak. És fogyelj a kajára. Nem is az a lényeg hogy kevesebb kalóriát vigyél be mint amenyit elégetsz mert nem fogy i akarsz hanem zsírt égetni. Fehérje dús zsír szegény étrendet kövess!

# 3/4Időpont márc. 29. 20:35 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat

# 4/4Időpont ápr. 1. 17:14 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Evés nélkül le lehet fogyni?
Mennyi kilót lehet maximum fogyni 1-1,5 hónap alatt ha odafigyelek az étkezésre?
11 éves fiú vagyok 155 cm magas 45kg fogyni szeretnék 10 kilót hogy tegyem?
Fogyni szeretnék szerintetek miket probáljak ki? 20 éves vagyok 75 kg
14 éves vagyok 85 kg és 160 cm. Hogyan tudnék fogyni egy kicsit?
Ezzel a diétával mennyit lehet fogyni 90 nap alatt?

Kérdések a Fogyókúrák rovatbólKérdések a 90 napos diéta rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!