Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Hogyan állítsam össze az...

Hogyan állítsam össze az étrendem a diétához?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szeretnék elkezdeni diétázni mivel azért sokat szedtem fel sajnos :/ 163cm vagyok,

54kg-ról 64kg-ra híztam...

Na de a lényeg! Tudnátok nekem segíteni olyan étrendet összeállítani ami fogyást is eredményez? Esetleg még otthon végezhető edzés mellé?

Milyen élelmiszerről mondjak le?

Akár tapasztalatokat is írhattok,hogy nektek mi vált be és mennyi idő alatt lett eredménye :) Köszönöm!


2019. ápr. 8. 15:03
 1/2 anonim ***** válasza:

1200 kalória (ha edzel annyival több amennyit edzés alatt elégettél)


Alacsony GI indexű ételek (ezeknek nézz utana a neten) húsok, halak, fehérje nagyobb mennyiségben, zsírok mértékkel.


Hagyd el a fehér lisztet, cukrot, egyél sok zöldséget (na nem kukoricát, ezért kell a GI) , húst.


Én így fogytam 160 kgról 65re.

2019. ápr. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én szénhidrát alapú táplálkozásról váltottam, zsír és fehérje alapú étrendre, szénhidrátot 100 gramm alatt igyekszem tartani. Ezzel 1,5 hónap alatt, -5,5 kilónál járok, kalóriákat nem számolgatok, nem koplalok, nem éhezek. 3 étkezés mellett tele vagyok energiával, holott korábban állandóan fáradt és álmos voltam egész nap. Nekem már most megérte váltani, pedig a fogyási folyamatnak még csak a legelején vagyok, viszont nagyon jól érzem magam, és imádom az új étrendem.:)

Mozgás még nem sok van, mivel nagy túlsúlyom van, heti 3x50 perc otthoni torna és hasra való mozgás egyenlőre elég. Később majd lesz több és más jellegű mozgás is, de előbb az állóképességemet szeretném fejleszteni.

2019. ápr. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!