Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » A 90 napos diétát próbálta...

A 90 napos diétát próbálta valaki?

Figyelt kérdés

Segített nektek?

Nehéz volt?

Utána is sikerült tartani a súlyotokat?


2019. ápr. 14. 09:56
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
Igen. De felesleges 90 napig. 60 nap alatt fogytam 14 kilot, az utolso 30 alatt 2 kilot. Nem tartottam be a viznapokat, ettem azon is. Ha eszel utana, mint elotte, persze visszajon.
2019. ápr. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Gratulálok a sikereidhez.

Ez azért nem semmi teljesítmény.De lássuk be,sok ember csak úgy csinálná ezt a diétát,mint egy kúrát.Szó szerint 90 napig, aztán utána visszaáll ugyanarra az étkezésre,ami eleve bajba sodorta és ez egy végtelen ciklussá válik.

Gondolom ha utána egy normális egészségesebb táplálkozásra átáll valaki,akkor tudja tartani a súlyát.

Meg ugye a sport.

Szerintem az a leglényegesebb.

És még annyi,hogy a 2 kiló,az 2 kiló.

Szép teljesítmény.Gratulálok.

Köszönöm a válaszodat.

2019. ápr. 14. 10:54
 3/5 jimzso válasza:
100%
Két év alatt háromszor csináltam végig. Első alkalommal ugyan reggeliztem, gyümölcsnapokon meg rengeteg banánt (1,5-2 kg ) fogyasztottam. Eredmény 95-ről 76 ra. De ennyi vagyok már lassan egy éve. Az igazsághoz hozzátartozik, hogy azóta ritkán eszek húst (csak, ha a társasági élet - családi összejövetel ilyesmi) megköveteli - legfeljebb havi 1 alkalom, és tudatosan kerülöm a cukrot. Nem bigottan -néha azért kicsi csoki becsúszik. Nem gond tartani, de ha visszatérsz a régi rossz szokásokra, akkor semmi sem fog segíteni, mert ugye valami miatt feljött a súlyfelesleg. Máshogy kell élni. Ezt el kell fogadni.
2019. ápr. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Gratulálok a sikeredhez.

És igen, valóban kell némi önkonntroll,ahhoz hogy ez a fajta diéta vagy bármelyik másik sikeres és végleges legyen.😊

2019. ápr. 14. 19:50
 5/5 anonim ***** válasza:
1. Kezbol: ma van az utolso napom. Minusz 10 kg. Holnap kezdődik a kovetkezo 90 nap:). Viccet félretéve: csak a kcalt igyekeztem valamennyire tartani. Minden nap igyekeztem 1000 kcalt mozogni es csak olyat enni ami izlett. Igy aztán gyakorlatilag kinlodas nelkul jutottam tul a 3 honapon. Semmit nem tervezek valtoztatni a kovetkezo 90 napban es meg egyre biztos szukseges lesz. Inkabb amiatt aggodom hogy mi lesz ha meglesz a cel. Vissza kell állni a normál kajálásra:)
2019. máj. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!