Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Ha reggeli/ebéd/vacsora-kor...

Ha reggeli/ebéd/vacsora-kor mindig csak az étel felét enném meg, az segítene a fogyásban? Mellette torna + görkorcsolya?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 24. 09:42
 1/7 A kérdező kommentje:
Vagy esetleg tud valaki ajánlani valamit?
2019. ápr. 24. 09:43
 2/7 anonim ***** válasza:

Jó kérdés!

Ha a mostani adagodnak háromszorosára emeled az ezutániakat, annak felét megeszed, még hízni is fogsz.

.

Nem tudjuk, most milyen vagy, mit és mennyit eszel, ezért egyértelmű választ ne is várj.

2019. ápr. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Igazad van, bocsánat, semmi konkrétat nem mondtam, elnézést. Tehát, 2 hétig külföldön dolgozom, és itt úgymond csak azt tudok enni ami van. A reggeli egy bögre kávé és valamilyen péksütemény szokott lenni, az ebéd minden nap más mert az meg van rendelve(hús, tészta, burgonya, lasagna stb, de ez csak néhány az összes közül, de minden nap más) levest nem szoktam enni ebédre. A vacsora meg az, amit én főzök, levest főzök és itt is mindig más hogy mit csinálok hozzá. Én általában csak levest eszem vacsorára. És amikor 2 hétig otthon vagyok ott is mindog más mikor mit eszem. Otthon a reggeli virsli, vagy szalámi, kenyér zöldség ilyenek szoktak lenni, az ebéd szintén amit főzök, az is mindig más, és a vacsora is vagy amit főztem ebédre, vagy ami van a hűtőben.


170cm/88kg/22N

Ez a súly enyhén fogalmazva nagyon sok :D

2019. ápr. 24. 10:33
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha máshol eszel, a húst ne felezd meg, csak a köretet (tészta/krumpli/rizs/nokedli/tarhonya), és lehetőleg egyél minél több zöldséget. Ha otthon vagy, figyelj oda a kalóriákra és a makrókra (kalóriabázist ajánlom).
2019. ápr. 25. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Szerintem azzal jársz a legjobban, ha a magas szénhidráttartalmú köreteket és ételeket felezed meg, helyette plusz zöldséget eszel (nem kell főzni, nyersen is jó). Tehát a tésztát, krumplit, rizst, péksüteményt. Fagyasztott zöldségekből tűzálló üvegtálban mikróban tíz perc alatt készíthetsz párolt zöldséget köretnek, ha a nyershez nincs kedved. Úgy is lehet, hogy nem eszel mellé plusz zöldséget, ha nincs rá pénzed, csak úgy elég gyorsan éhes leszel. Azt ki kell tapasztalnod, hogy inkább a zsíros ételekkel laksz könnyen jól, vagy inkább a több szénhidráttal. Ugyanannyi gramm zsír sokkal több kalória, de van, aki ezzel együtt is kevesebb kalóriányi zsírral jóllakik. Mivel jelentős a túlsúlyod, az eleje könnyen fog menni, szóval nem kell rögtön a tökéletes diétát megtalálnod.


Ha nem megy, akkor viszont nézesd meg, hogy nincs-e valamilyen betegséged, pl. inzulinrezisztencia.

2019. ápr. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja, és még azt is megteheted, hogy kisebb lépésekben állsz neki a dolognak: az első két héten csak a plusz görkorizást vezeted be, utána a köretek egyharmadát teszed csak félre, de nem minden nap, és így tovább, két hetenként egy új lépés. Egyszerre egy új dolgot könnyebb csinálni.
2019. ápr. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ha jelentős a túlsúly pedig keveset eszel, akkor elöször orvosi kivizsgálást javaslok, hogy megmondja, hogy mitöl van, esetleg ad szert is (feleségem a példa: 8 kiló ment le egy hónap alatt) Ha csak nyári formába lendülés, akkor a fentiek betartása is ok. Azt is mondják, hogy a sok gyaloglás, illetve a súlyzós edzések a leghatékonyabbak fogyáshoz... ne félj, hogy túl izmos leszel.. ha csak rá nem pörögsz túlságosan, akkor nem leszeln...
2019. ápr. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!