Kezdőoldal » Fogyókúrák » Atkins diéta » Lehet kapni M.o.-n olyan...

Lehet kapni M.o.-n olyan édesítőszert, amelyben 0 g (vagy nagyon alacsony) szénhidrát van? Mi a neve és hol kapható?

Figyelt kérdés

2021. máj. 31. 11:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
74%
Persze, kb bárhol kapható, edesitoszernek hívják.
2021. máj. 31. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
55%
Rengeteg van, a legnépszerűbbek: sacharin, xilit, eritrit, stevia,… ezeket bármelyik boltban lehet kapni.
2021. máj. 31. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
1-es és 2-es, nem 0 kalóriát kérdeztem, hanem 0 szénhidrátot! Szövegértelmezés!!
2021. máj. 31. 14:27
 4/14 anonim ***** válasza:
60%
Nézz körül a folyékony édesítőszereknél, abban kevesebb van, de azért azokban is van minimális.
2021. máj. 31. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
71%

3. igen, a 0 kalóriás édesítőszerben nyilván 40 g ch van grammonként 4 kalóriával🤦🏼‍♀️😂🤣


Akinek fogalma sincs alapvető dolgokról, az minek kezd számolgatni bármit is. Mert az nagyon tudományos és működik. Aztán ha mégsem, akkor majd lehet szitkozódni, hogy semmilyen diéta nem működik, én ilyen vagyok nem tudok fogyni, ahelyett, hogy valami tudást felszednének az emberek.

2021. máj. 31. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
46%
2es vagyok és amiket felsoroltam annak mind alacsony vagy elhanyagolható a szénhidrát tartalma..
2021. máj. 31. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
65%

Próbálsz nagyon okosnak tűnni kérdező... De nagyon benézted...

A poliolokból alig szívódik fel szénhidrát, tehát hiába van benne x g ch, semmit sem számít, mondjuk úgy, hogy.... kikakilod.

2021. jún. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Én ezekkel is foglalkozom általában. Nagyon népszerű édesítő a 4:1 cukorhelyettesitő.

0 kcal de 99 a ch tartalma. Annyival jobb, hogy ha 20 g cukrot ír egy recept, akkor ebből 5 g cukorhelyettesitő felel meg 20 grammnak. Tehát, akkor negyed annyit szénhidrátot vittél be, az is eritrit és stevia keveréke, ami nem nyomja meg a cukrodat. Sajnos szénhidrátot mindegyik hasonló állagú cukor tartalmaz (xilit, fruktóz, stevia, eritrit stb.), viszont a 4:1-el lényegesen kevesebbet tudsz bevinni a szervezetedbe.

A folyékony édesítőket annyira nem ismerem, de várom a választ, hogy azok milyenek.

2021. jún. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
41%

Édesítőszerből ne csak a kalóriát, hanem a minőséget is nézzük! Én is sokáig a legolcsóbb bolti folyékonyan vettem, mert az is 0ás kcal. Aztán kutakodtam kicsit, amit bátran merek ajánlani az az eritrit, eritrit és stevia keveréke, stevia por, stevia csepp, vagy akár stevia levelet is lehet kapni, amit össze lehet morzsolni és úgy édesíteni.

Persze lehet aztán semmi baja nem lenne az embernek a szukralóztól, vagy a szacharintól se, de ezek azok amik beváltak nekem 0kaloriádak,és meleg szívvel ajánlom őket neked:)

2021. jún. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

5-ös, láss csodát! Erre mit lépsz?

Eritrit:

Átlagos tápérték 100 g termékben

- Energia 0,8 kJ / 0,2 kcal

- Zsír 0,0 g

- amelyből telített zsírsavak 0,0 g

- Szénhidrát 99,9 g

- amelyből cukor 0,0 g

- amelyből poliolok 99,9 g

- Fehérje 0,0 g

- Rost 0,0 g

- Só 0,0 g

2021. jún. 3. 16:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!