Kezdőoldal » Fogyókúrák » Atkins diéta » Lehet kapni M.o.-n olyan...

Lehet kapni M.o.-n olyan édesítőszert, amelyben 0 g (vagy nagyon alacsony) szénhidrát van? Mi a neve és hol kapható?

Figyelt kérdés

2021. máj. 31. 11:58
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
77%

igaza van az 5-nek. A vízben nem oldódó rostok nem számítanak bele a net szénhidrátba, mert azokat nem tudod megemészteni és simán átmennek rajtad, de nem szívódnak fel. az eritritnél konkrétan mind a 99.9 g szénhidrát ilyen vízben nem oldódó rost. A többi cukor alkoholnál ez kb a az össze szénhidrát fele.


Erythritol: Glycemic index 0, insulin index 2

Isomalt: Glycemic index 9, insulin index 6

Maltitol: Glycemic index 35, insulin index 27

Sorbitol: Glycemic index 9, insulin index 11

Xylitol: Glycemic index 13, insulin index 11

2021. jún. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
88%

Az eritrit csak áthalad az emésztőrendszeren, nem tud felszívódni. Mikor először hallottam róla, hogy van olyan cukor ami 0 kalóriás rendesen majdnem dobtam egy hátast. Rengeteg felesleges kcalt megspórolhatsz vele. Nekem a sütik is ugyanolyan finomak vele, plusz az állaga is jó. Azóta eritrit van itthon a volt cukros bödönben.

Egyetlen negatívuma, hogy jóval drágább mint a sima kristálycukor, de ennyit rááldozok az egészségem érdekében

2021. jún. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
A Paleós Eritrit és Stevia a jó.Én sokat kipróbáltam,de szerintem ez a legjobb.
2021. jún. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
0%
10. Azt hiszem már nem kell lépnem, mások megtették 😁 jobban jársz (és a szervezeted is), ha nem ilyen hülyeségekkel sanyargatod magad, hanem kicsit körbenézel és tanulsz a témáról. Jobban fogod magad érezni és kényszeres cselekvések kialakulásának is kevesebb veszélye van.
2021. jún. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!