Kezdőoldal » Fogyókúrák » Atkins diéta » Sz eretnek lefogyni 11 kg a...

25erzsebet kérdése:

Sz eretnek lefogyni 11 kg a szenhidrat dietaval?! Mit ehetek?

Figyelt kérdés
4 muszakba talan sikerul ez a dietat megcsinalni szeretnek kerni tanacsot hogy mit is ehetek es menyit kb a kavet tejjel iszom cukor nelkul ezt lehet?segitsetek?mindent szeretnek tudni errol a dietarol olvastam az interneten errol de en jobban szeretnek tapasztalatbol tanulni .

#szenhidratdieta
2014. aug. 26. 20:28
 1/6 anonim ***** válasza:

Én csak átfutottam, hogy tudjak róla, de a tejtilalom ott volt.

Nekem megvalósíthatatlan lenne az Atkins, főleg az első 2 hétben nem tudnék eleget enni, viszont biztos ártana a szénhidrátnövelés később. Én ketogénezek, ahol senki nem írja elő, hogy kerüljem a szénhidrátban szegény s számomra alapvető olajos magvakat. Ezzel csak azt akarom mondani, hogy indokolatlan szigornak érzem és nekem borzalmas lenne, másnak azért működhet :) A ketózis előnyeiről viszont tudok mesélni, bár eleinte hátránya is van, a testnek át kell állnia. Viszont sokaknak jól jön, hogy kevésszer célszerű enni s nem jellemző a gyötrő éhségérzet, az izmok, ha jól csinálja az ember, nincsenek különösebb veszélyben (viszont nem ajánlott a nagy fehérjebevitel, persze ez a fizikai aktivitáson is múlik), viszont pont a zsírégetést támogatják a kialakuló hormonszintek.

2014. aug. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Tejet reggel nem ihatsz, de tízóraitól kezdve igen. Reggel tejszínnel mehet a kávéd.

Cukor helyett eritritet, steviát vagy xilitet próbáld ki (nem csak kv-ba, de ha megkívánsz egy kis sütit például) a xilitnek csak a 60%-át kell beleszámolni a napi ch-mennyiségedbe :)

Lisztekből a magasabb fehérje vagy rosttartalmúakat választhatod, ezek lassítják a benne lévő szénhidrát felszívódását, így később éhezel meg utána.

Körítéshez gabonákkal bátran kísérletezhetsz :) Zöldségek nagyon jók, abból minél többet, frissen is :) Aminek 5 alatt van a szénhidráttartalma azt nem kell számolni.

Tejtermékekből a túró, sajt, tejföl, tejszínben lévő ch-t nem kell számolni. Húsokat sem!

Gyümölcsökkel viszont óvatosan, gyorsan felszívódó ch, és hamar farkaséhes leszel utána.

2014. aug. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
szeretnem megkerdezni hogy a tablazatot hogy ertelmezem mennyi legyen a legmagasabb ertek a szenhidratba?amit ma nem ehetek az elso 2 hetbe?
2014. aug. 28. 13:34
 4/6 anonim ***** válasza:

Milyen táblázatról van szó?

Amúgy szerintem nem kell elbonyolítani, ha csak jelentősen mérsékled a szénhidrátot, már az elég lehet...

2014. aug. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 GVS válasza:
Mindent ehetsz ami nem kenyér, zsömle, rizs, vagy gabonaféle. Ezeknek magas a szénhidrát tartalma. Mindent ehetsz/ihatsz ezen kívül. Kávét tejjel és cukorral nyugodtan ihatsz abban nincsen szénhidrát. Akár zsíros ételeket is ehetsz, de lényeg, hogy abból se sokat. Zöldségeket ehetsz, abban olyan szénhidrátok vannak amik segítenek a fogyásban. Én egy hónap alatt adtam le hét kilót azzal, hogy nem eszek kenyeret.
2014. aug. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Azért hogy tejben meg a cukorban nincs szénhidrát, az egy vicces állítás :)

A cukor 99.98%-ban szénhidrát.

Egy átlagos 1.5%-os tej kalóriatartalmának kb. a felét a szénhidrát adja...

2014. szept. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!