Kezdőoldal » Fogyókúrák » Atkins diéta » Hogyan tudnek mellböl fogyni?...

Hogyan tudnek mellböl fogyni? Minden a mellemre rakodik ra, es mar nagyon zavar. 175cm vagyok 56kg max. 17L.

Figyelt kérdés

2016. febr. 9. 12:30
1 2 3
 1/23 Trafó1 ***** válasza:
100%

Hát más örülne ha minden a cicin rakódna le, ha nem lesz csúnya csak nagy az nem éppen hátrány, sőőőőt.

Szerintem csak akkor csökken ha általában fogyásnak indulsz, ahol raktározódik , onnan fogy.

2016. febr. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
69%

Mindig a melledre hízol? De szeretnék a pasid lenni! :) Örülj neki, egy mell akkor szép ha nagy, és minél nagyobb annál szebb! Hihetetlen szerencsés vagy, és a barátod, vagy leendő barátod is az!

25F

2016. febr. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
73%

Vaze, nekem meg a pii... seggemre rakódik minden. :D

Erősíts mellizmot ha nagyon zavar és diétázz. :D

2016. febr. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
59%
Isten őrizz mellből fogynod! Minél nagyobb egy mell, annál gyönyörűbb, szexibb! Nincs szebb dolog a világon a természetes nagy melleknél, nagyon nagyon szerencsés vagy! Bárcsak minden lány ilyen alkat lenne!
2016. febr. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Te nem hízol a melledre, hanem kamaszkor végén jársz, és még nő a melled. Ez nem hízás.
2016. febr. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
69%

Mekkora a melled, hogy zavar?

Azoknak nincs igazuk, akik szerint minél nagyobb, annál jobb, elég fájdalmas és ronda is tud lenni egy hatalmas természetes mell, bár nem hiszem, hogy erről van szó, az azért ritka. De azt el tudom képzelni, hogy valakinek nagy melle van és a kicsi tetszik neki, miért ne? Nekem csak B/C kosaras a mellem (lehet, hogy most már tuti C, mert fogytam egy csomót, de a mellemből semmi nem ment le, ilyenkor a kosárméret nő), ami nem hű de nagy mások és a számozás szerint, de szerintem elég alapos, felőlem simán csökkenhetne. De még nincs bajom vele. Kicsit nagyobb már zavarna. Igaz, nem vagyok vékony és törékeny fajta sem, na egy vékonyka lányon 2 dinnye, az már durva, hátfájdalom és egyéb problémák. Nem irigylem őket.

2016. febr. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
69%
Bakker, számoljatok már... szerintetek 175 centisen, 56 kilósan két dinnye van rajta??? Súlyosan alultáplált...
2016. febr. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim válasza:
80%

Ha még nem is súlyos alultápláltsád.. de én 170cm-vel vagyok annyi kiló mint te. Bármekkora is most a melled tuti hogy pont jó méret. Nekem 75C-s ami a legtutibb méret. Centiben 88cm. Nem valószínűsítem hogy túllépted volna a 90-es "álomhatárt" ilyen súllyal. A másik amit korábban írtak hogy ilyenkor még lazán nőhet egy kicsit. Ne aggódj miatta :)

L24

2016. febr. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
21%
8-as: Azért a C-nél vannak sokkal tutibb méretek is:) D, E, F kosárméret sokkal sokkal tutibb:)
2016. febr. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 Sidd válasza:
67%

Egy B vagy C kosár a legszebb szerintem, de kinek a Pap kinek a Papné..

27 F

2016. febr. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!