Kezdőoldal » Fogyókúrák » Atkins diéta » Ezek alapján tudnátok segíteni?

Lambertasszisztens kérdése:

Ezek alapján tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Szóval ha elkezdem az atkins diétát,(sportolok mellette rendszeresen) akkor a testzsírszázalékom nem fog növekedni? Valamint ha hízékony alkat (combra) vagyok akkor a combom nem fog tőle hízni? (mármint a sok zsírtól, plusz a bevitt ch-tól) orthodoxiás is vagyok,és a sok zsír hatására nem fogok most nagyon meghízni? mármint ez ugye sokkal megemeli az eddig bevitt kalóriáimat (300-400at de már kezelésen vagyok) plusz ettől akkor nem fogok combra hízni?

2016. márc. 31. 21:17
 1/5 A kérdező kommentje:
plusz itt ugye lehet sajtokat (feta meg camambert pl.) enni, meg tojást bőven ami főleg a sajt zsírosabb ugye szval ez nem okoz majd hízást,illetve testzsíremelkedést?
2016. márc. 31. 21:19
 2/5 anonim ***** válasza:
38%
Nem a zsírból lesz a zsír, hanem a szénhidrátból.
2016. márc. 31. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább a feleslegesen bevitt kalóriákból lesz a zsír. Ha fogyni akarsz, akkor szerintem Atkinsben is deficitben kell lenned, csodák nincsenek. Viszont a 300-400 kalória az koplalás, legalább 3-4-szeresére szükség lenne.
2016. márc. 31. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A pluszkalóriákból lesz zsír, akár szénhidrát, akár zsír, akár fehérje, bár ez utóbbitól nem érdemes félni.

A zsír nagyon remekül el tud tárolódni, még alacsony inzulinszint mellett is, ráadásul a legkisebb költséggel a makrotápanyagok közül - de a fogyásban is rengeteget tud segíteni, hisz általában egész jól laktat és nincs inzulinválasza.

2016. márc. 31. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ORTHOREXIA - így mondják :)
2016. ápr. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!