Kezdőoldal » Fogyókúrák » Atkins diéta » Atkins diéta során ajánlott...

Pludocska87 kérdése:

Atkins diéta során ajánlott az alacsony szénhidrát tartalmú fehérje shake fogyasztása?

Figyelt kérdés
Nem rég kezdtem el az atkins diétát, az első fázisban vagyok, járok rendszeresen edzeni minden másnap. Eddig is ittam a protein shake-et,viszont most nem tudom hogy beleillik-e a diétába.

2016. aug. 28. 12:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha súlyzós edzés után vagy akkor pont hogy kell az egyszerű szénhidrát, tehát nem gond ha van benne valamennyi cukor. Ha csak úgy kiegészítőként iszod szerintem annyi cukor belefér a diétába, hisz nem ketogén diétát csinálsz. Lehet venni izolátumot abban csak fehérje van, de az jóval drágább.
2016. aug. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az atkins diéta egy ciklikus ketogén diéta, aminél jelenleg napi 20g szénhidrátot vihetek be, amivel nincs is semmi gond. Inkább a túlzott protein beviteltől tartok.
2016. aug. 28. 17:34
 3/4 anonim ***** válasza:
51%
A fehérjét nehéz túladagolni, ha rendszeresen edzel akkor 2-3g/testsúly kg fehérjét kell bevinni.
2016. aug. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Tudod milyen diéta kell neked?

Egészségesen kéne enni, annyit amennyitől már nem vagy éhes.

Illetve nem óra szerint kell enni(reggeli, tízórai, ebéd, uzsonna, vacsora, éjféli snack).


A szervezet tudja, hogy mikor van szüksége táplálékra, és jelzi is ezt(éhségérzet).


Gondolj bele, hogy mondjuk egy róka miért nem kövér. Nem ismeri a hárombetűs diétákat, sem Update Norbit. Mondjuk az is tény, hogy a róka nem mekis sz*rokon meg kólán él...

2016. szept. 21. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!