Kezdőoldal » Fogyókúrák » Atkins diéta » Ha Atkins diétánál néha több...

Ha Atkins diétánál néha több a szénhidrát/nap, mint 20g az nagy baj?

Figyelt kérdés

Nem rég kezdtem, ez a 19. nap. eddig 5 olyan nap volt amikor több lett a szénhidrát, egyszer lett 46 egyébként 40 alatt maradt. Így is működhet vagy erre figyeljek oda jobban?

Édességet meg lisztet nem eszem a szénhidrát gyümölcsök miatt lett sok.



2018. jan. 20. 14:31
 1/7 anonim ***** válasza:

Annyi, hogy az nem atkins.

De néha ilyen kilengések(főleg az elején) nem nagy baj.

2018. jan. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem nagy baj. Én régebben csináltam, de az elejét túl szigorúnak tartottam, ezért nem nyomtam le ennyire a ch-t, inkább arra figyeltem, hogy a megengedett ételfajtákat egyem. Mellé tornázni is kezdtem, és gyönyörűen lement rólam a felesleg. Gyorsan, és tartósan, mert utána már tudtam, hogy a ch-val (cukorral, gabonákkal) érdemes vigyáznom.

Rosszul emlékszem, hogy az elején még nem lehet gyümölcsöt enni?

2018. jan. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Amúgy szerintem azért sem számít túlzottan, mert ketózisban úgysem leszel, ha nem vigyázol a fehérjebevitellel.
2018. jan. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Elvileg nem megengedettek a gyümölcsök. De szerintem pár gramm mindig belefét
2018. jan. 20. 21:00
 5/7 anonim ***** válasza:

Atkins diétában a 20 grammos keret "hivatalosan" 2 hétig tart. Utána hetente vagy havonta lehet emelni 5 grammal addig amíg van súlyfelesleg és fogy az ember. Azért tudom, mert megvan a könyve:) És én is ezt kezdtem el csinálni, de én magasabb szénhidrátról kezdtem, mert tudom magamról, hogy a 20 grammot nem lennék képes tartani. Én 70-80 közt tartom a cht hétköznap, hétvégén 1x ha felmegy 100-ig az nekem belefér.:)

Az Atkins nem ketogén diéta, csak az eleje. Nem ugyanaz!

2019. márc. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is olvastam a könyvet...
2019. márc. 17. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Baj, mert 130 g szénhidrát minimum kell az agynak.
2020. febr. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!