Kezdőoldal » Fogyókúrák » Dukan diéta » Sok helyen olvasom, hogy úgy...

Sok helyen olvasom, hogy úgy általában a diétáknál el kell hagyni a cukrot, lisztet. Mit ehetek helyettük? Ha ezeket elhagyom és mozgok mellette, akkor mennyit fogok fogyni mennyi idő alatt?

Figyelt kérdés

Eddig teljesen jó volt nekem így, ahogy vagyok, de megnéztem egy ballagási képem, és szörnyű volt, amit láttam. 158cm/70kg adatokkal mennyit tudok fogyni mondjuk augusztusig?

19L



2016. máj. 7. 21:46
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Azt senki sem fogja tudni megmondani, hogy mennyit fogsz fogyni.
2016. máj. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
45%
Heti fél-egy kiló fogyás a normális. Zöldségeket egyél változatosan, gyümölcsöt is, de inkább a zöldség domináljon, sovány húst, túrót, sajtot, joghurtot (ne cukrosat), tojást, vagyis fehérjét, de egy kevés teljes őrlésű gabona azért belefér.
2016. máj. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
64%

Én decemberben hagytam el a cukrot és a lisztet, azóta 10 kgt fogytam :) NAGYON meg fogsz lepődni, ha te is elhagyod, hogy mennyit számít ha nem eszel lisztes dolgokat.. én is azt hittem hogy nem sok napi 2 péksütemény hiszen egész nap azt ettem csak a suliban, de már azóta se süti se kenyér (kivéve mikor magamnak sütök teljes kiőrlésű lisztből) és jobban is érzem magam. Szerintem addig ne edz nagyon, amíg nem éred el a súlyt amit szeretnél, mert ugye az izom is tömeg (ezt csak azért hogy könnyebb legyen vezetni a súlyod változását, de persze vannak olyan módszerek amivel szinte csak zsírt égetsz és nem izomzatot)

Hajrá! :))

2016. máj. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Előző vagyok, még csak annyi, hogy vannak nagyon nagyon jó receptek amik nem tartalmaznak semmi hízlalót, elég sokat kipróbáltam nagyon finomak, ha gondolod tudok ajánlani pár dolgot csak írj üzit :)

17/L

2016. máj. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Egy kis lista: hajdina, köles, zab, búza, szezámmag, lenmag, mandula, az összes létező zöldség szinte, gyümölcsök, teljes kiőrlésű kenyér, csirkehús bőr nélkül, hal.


Hajdinát és kölest a rizshez hasonlóan meg lehet főzni, és köretként enni (tészta vagy krumpli helyett), csak valami olyasmit főzz hozzá, ami megízesíti, mert amúgy elég ízetlenek.


Zab-búza: pl. zab- vagy búzakorpát natúr joghurtba beletehetsz, vagy csinálhatsz valamilyen gyümölcsös zabpelyhet. vagy pl. van olyan recept, hogy zabfasírt.


Túróba keverhetsz gyümölcsöt, vagy akár zöldséget is, mondjuk újhagymát.


A magokat csak úgy simán lehet rágcsálni, vagy lehet husit megsütni magos bundában, vagy valamibe belekeverni őket. Lehet joghurtba is.

2016. máj. 10. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

En mikor napi 7-10 orat letoltam asztalleszedokent egy jo nagy es joooooo forgalmas etteremben, emellett munkaba is biciklivel jartam (11-11 Km reggel es este) valahogy nem volt gond a fogyas.. egy-ket honap alatt 19 eves korombelire sikerult visszafogynom, pedig nem is akartam.. Hozzateszem en ferfi vagyok es nem 19 voltam mar mikor ezt csinaltam. Az utolso 6 hetben vegan taplalkozast folytattam, na akkor meg egy szammal kissebb nadrag kellett utana. Aztan inkabb leleptem onnan, de ez mar egy masik tortenet.. Osszesen kb 15 Kg jott le es amig vegan maradtam nem is jott vissza.

Ha eleg fontos neked sztem te is meg tudod ezt csinalni, csak lenyeg h olyan helyre menj ahol a lelket is kihajtjak beloled! Ott nem lesz mas valasztasod, csinalni kell.. Csak aztan ott ne ragadj hosszabb tavra!;0)

2016. máj. 22. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem a lisztet kell elhagyni hanem a FEHER lisztet.

Mas kerdes h Magyarorszagon szinte sehol nem lehet igazi teljes kiorlesu kenyeret kapni..

Csak dietaval nem sokra mesz, hacsak nem egy zabagep voltal eddig.. Mozogni kell sokat.

2016. máj. 31. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!