Kezdőoldal » Fogyókúrák » Dukan diéta » Van valaki aki valamilyen...

Van valaki aki valamilyen dietat csinal vagy fogyozik? Az irja le a nevet es rairok facen a tobbi lent!

Figyelt kérdés

Hello. Most kezdtem el dietazni es nehez. Nem birom az ilyen dolgokat amihez sok akaratero kell es gondolom nem vagyok vele egyedul?! Szuksegem van nehany tarsra aki velem csinalja es meg tudjuk beszelni a dolgokat es csinalhatnank egy csoportot es ott megbeszelhetnenk ilyesmi dolgokat? :) :) 💖❤

Na mit szoltok hozza??


2017. jan. 12. 20:39
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

Nem bántásnak szánom amit írok:


De hogy a francba lehet nehéz a diéta? :)

Én sajna kényszerből diétázok betegség miatt.

Gyakorlatilag fehér rizsen, barna rizsen, krumplin, párolt csirkén, párolt halon és almán élek 4 hónapja.


Ezekből gyakorlatilag lehetetlen annyit enni, hogy ne fogyj, legalábbis én nem tudnék annyit enni ezekből.


Anno amikor izmosodtam és felhíztam 60-ról 80-ra na az nagyon nehéz munka, mert ott nem csak sokat kell enni hanem terhelni is kell a szervezetedet.


Ha a pajzsmirigyeddel minden rendben van akkor szerintem a fogyás egy nagyon könnyű művelet.

Tény, hogy én világ életemben utáltam az édeset + a zsíros kajákat, de nem gondolom, hogy lehetetlen lenne megállni, hogy ne együnk ilyeneket. :)

2017. jan. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én regenorozok 3 hónapja.
2017. jan. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én húsvétig tolok egy no cukor-no liszt diétát. Tavaly csak a nagyböjtben csináltam 40 napig, idén 3 hónap a cél.Írj rám ;)

26/L

2017. jan. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Elso: ha nem szereted az edeset es a zsiros kajakat akkor pont nem tudod h mirol van szo most epp. Elhiszem h neked konnyu orulok neki de nekem nem es az emberek 80%-anak nehez.
2017. jan. 14. 08:44
 5/10 anonim válasza:
100%

Én nonstop diétázom :D Próbáld meg fokozatosan . Én pl anno mindennap ettem kenyeret ma már kb heti 1x, vagy annyiszor se.

A diétát nem úgy kell felfogni mint egy ádáz ellenség. Csak próbálj meg odafigyelni h mit eszel. Ha te nem bírod ki h ne egyél meg mindennap egy csokit akkor csináld azt h mindennap eszel egy kockát. Ha nassolni támad kedved akkor egyél helyette gyümölcsöt vagy zölzdséget. A diéta nem monoton ha ügyes vagy iszonyat változatos is meg lehet csinálni, és van egy csomó alternatív kaja is ami sokkal egészségesebb.

Persze én a diéta mellet járok edzésre is . A mérleget már nem is nézem mert mindig többet mutat az izom miatt. Az a diéta meg nem jó ha nem eszel semmit mert a szervezeted raktározni fog és ha le is adod egy hamar úgyis visszaeszed.

2017. jan. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
0%

Szia kérdező!


Én is ettem régen nehéz ételeket, de ha betartod az én módszeremet akkor nem lesz gondod a kilókkal saját tapasztalataim alapján.

1, Egyél sok paradicsomot ami jó zsírégető.. rizs uborka rántotthús csirke mellből, e mellett a megszokott ételeket is eheted, csak abból kevesebbet.

2, Napi étkezésre figyelj oda olyan módon, hogy:

Délután 17:00 után már ne egyél, ha mégis akkor puffasztottrizset hogy azért mégis rágj valamit mert igazából ez csak egy kényszer cselevés .. megszokás..

3, Ha kiteszel magad elé egy jól megrakott tál ételt, akkor azt felezd meg képzeletben és csak a felét edd meg, majd a maradékot 15 perc leforgása után fogyaszd el, HA éhes vagy még.. Sok sikert!

2017. jan. 24. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"17 után ne egyél"

Hát igen...akkor ne,ha 20kor már ágyban vagy.

Nehéz lenne nekem nem enni már akkir,amikir edzeni este 21-22 fele esek le az edzőterembe. És edzés után muszáj enni!!!!

Szóval ez az általános "este már ne egyél" duma nagy hülyeség....

2017. jan. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Akkor edzsésután egyél valami kevésbé hízlalót ,mint például a puffasztott risz.
2017. jan. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
84%

8-as válasza,nagy hülyeség. Edzés után tápláló ételt kell enni,a szervezet regenerálódik, zsírt bont és izmot épít. Táplálék nélkül egyik sem megy.

Könnyű ételt kell enni, vitaminokban,fehérhében gazdagot,kevés szénhidráttal. Tojást,salátát,sovány húst,halat,ilyeneket.

2017. jan. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ezen kívül a paradicsom nem "zsírégető". Egyáltalán semmilyen étel nem zsírégető, ezt is ideje lenne elfelejteni.


Ettől még finom és a diétába nagy mennyiségben is beférhet salátákhoz, köretnek, sajttal vagy magában, de önmagában nem éget semmilyen zsírt.

2017. jún. 17. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!