Kezdőoldal » Fogyókúrák » Dukan diéta » Milyen ez a Dukans diéta?

Milyen ez a Dukans diéta?

Figyelt kérdés

Olvastam hogy elég jól működik de nem értem pontosan hogy mi a lényege és hogy mit szabad vagy nem szabad enni.


Azt is olvastam hogy nagyon veszélyes is lehet, valaki esetleg tud mesélni az élményeiről meg hogy történt-e valami rossz?



2018. jún. 2. 13:16
 1/2 anonim ***** válasza:
90%

Olvass utána, minek írjunk mi külön cikket, ha van elég?

Az első szakasz brutális, vegáknak pedig nem ajánlom, csak ha gyakorlottak többnapos böjtben :D De utána sincs benne sok köszönet, alig ehetsz valamit sovány fehérjéken kívül.


Ha már bírod az extrém szénhidrátmegszorítást, szerintem inkább ketózz, az tartható életforma (persze sokan csak fogynak vele, az is OK) s nincsenek brutális tiltólisták. Kevés zsírt abban is ehetsz, ha annyira akarsz, csak ugye akkor gondok lehetnek a kalóriabevitellel, de a Dukánnál ugyanez van. Jó, a Dukán vége felé már több a szénhidrát (nem tudom a pontos szabályokat), de végig eléggé kimarad a zsír, pedig az szükséges tápanyag.

Nem egészséges, ha tartósan erősen alámész a kötelező zsírbevitelnek, ezt gondolhatod.

2018. jún. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Röviden: nem egészséges, és hosszú távon komoly következményei lehetnek.
2018. jún. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!