Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Időszakos böjt tapasztalatok?

Időszakos böjt tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Kinek melyik módszer vált be stb minden érdekel :)
2019. júl. 26. 17:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a 16/8-as változat vállt be.

Alapból sem szerettem reggelizni, nem éreztem jól magam utána, nem volt energiam semmire. Marciusban kezdtem el dietazni, reggeliztem, mert "muszáj" volt. Aztán hallottam az időszakos böjtről, nekem ez olyan volt mint a megváltas. Nagyon megkönnyíti az életem, könnyebben fogyok.Könnyebben ossze tudom allitani magamnak az eteleket. Persze itt is oda kell figyelni a táplalkozasra.Ha össze-vissza eszik az ember nem fog fogyni.Délben van az első etkezesem, utolsó este 8kor. Délelőtt szoktam edzeni éhgyomorra. Nekem ez tökéletesen megfelel, mert alapból sem nagyon reggeliztem.

2019. júl. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Édesanyàm a 16/8 at csinàlja, ő se bírja a muszàjból reggelit:) Amúgy kevesebb szénhidràtot eszik, sok zöldség, hús, hal, tojàs, amennyivel jól lakik, ch csökkentett kenyér, Olajos magvak, minimàlis tészta illetve rizs amit fogyaszt még mértékkel, krumplit nem szereti. Napi+ 1 db vagy 100g gyümölcs. 20 kgt fogyott 10 hónap alatt és imàdja:). Màst nem ismerek aki csinàlja. Én csak ch szegény diétàzom. Meghalnék napi 3 étkezés nélkül.
2019. júl. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

déltől 6ig , de leginkább déltől 4ig eszek. Nem tragédia ha a héten 1x 2x becsúszik egy késői vacsi, de törekszem rá h a keretben maradjak.

Időnként ha úgy alakul, befigyel a 24 óra böjt.

2019. júl. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!