Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 175cm magas vagyok,83kg....

Kocsis0328 kérdése:

175cm magas vagyok,83kg. Szeretnék fogyni és izmosodni, napi 200 felmlés 200 gugolás és 200 fekvőtámasz mit eredményezhet? Csak komoly válaszokat várok.

Figyelt kérdés

2019. júl. 29. 17:32
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Ti mit vagytok úgy odáig pár vacak fekvőtámasztól? A legkönnyebb gyakorlat, egy nyugdíjas zsiráf is megcsinálja, pláne 24 órára elosztva! Ne röhögtessetek. Eredménye mi lesz? Semmi. Őszintén mondom. Én megcsinálok felkelés után egy órán belül 100 szabályos húzódzkodást, az már legalább vállasít, deltásít. Fogyni viszont semmi ilyentől nem fogsz, nekem is van jó adag felesleg a hasamon a 87 kilómmal, köszöni szépen, a gyurás nem zavarja... Ahhoz egész nap talpon kéne lenni, lótni-futni, mozgatni a tüdődet, változtatni az étrendedet, életviteledet.
2019. aug. 3. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!