Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha nagyon sokat eszem és...

Ha nagyon sokat eszem és utána veszek be hashajtót akkor az az étel nem rakódik le és nem hízok meg, ugye?

Figyelt kérdés
Nemrég kezdő anorexiába diagnosztizáltak. Azóta elkezdtem többet enni és meghíztam (53kg/166cm)... 43kg-ra szeretnék lefogyni,de ha nagyon sokat éheztetem magam akkor falási rohamok törnek rám. Mit tegyek hogy ne legyen étvágyam? Ha nagyon sokat eszem akkor veszek be hashajtót

2019. júl. 30. 09:51
 1/9 anonim válasza:
88%
Nyüzüge vagy 53kilósan a 166cm-hez. 58kg is lazán vékony maradsz.
2019. júl. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Anorexiás vagy, menj orvoshoz!
2019. júl. 30. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
szepen szet fogod barmolni a belfloradat vele, okoska. elarulom 43 kilosan is kovernek fogod erezni magad. ez betegseg, de nem fogod belatni magadtol, kornyezetednek kellett volna mar eszrevenni es lepni...
2019. júl. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el nekem, hogy hatalmas hülyeséget csinálsz magaddal. Én most jövök ki ebből a szarból, és nem olyan könnyű, mint belecsúszni. A zabálás pedig teljesen normális éheztetés után, hisz a tested probálja helyrehozni azt az energiahiányt, amit te koplalással elértél. Én nekem a 'zaba időszakom' kb 3 hétig tartott(mondjuk SEMMIT se híztam), utána vissza is állt, a testem megnyugodott, hogy van kaja és kap is, hogyha kell neki.

Egyébként igaz amit valamelyik kommentelő

írt: minél vékonyabb leszel, annál nagyobbnak fogod látni magad. A mérlegen a számok csökkennek, a szemedben a centik pedig nőnek. Ez a betegség lényege, emiatt nehéz meggyógyulni, mert az emberen rajta van úgymond egy szemüveg, amin keresztül mindenki szép és jó, csak ha belenézel a tükörbe, akkor egy 'hájas' lány néz rád vissza. Ez az a pont, ahol valahogy le kell venni azt a rohadt szemüveget és szettörni, mielőtt még túl késő lenne. Ehhez lehet, hogy pszichológus, pszichiáter, barátnő, barát, szüleid, tesód, vagy akár a szomszéd kell, de az is lehet, hogy mindenki segítségére szükséged van. Meg lehet ezt oldani egyedül is, de arra nagyon figyelj, hogy ne verd át magad.


Ja, és a hashajtókat meg kérlek, felejtsd el! El nem tudod képzelni, mennyire megzavarja egy ilyen a bélflórád egyensúlyát,pláne, ha ebből rendszert csinálsz. Miután meg szétvágtad a gyomrod, meg úgy allgemein mindened, utána olyan kérdéseket fogsz kirakni ide, hogy miért görcsöl, miért hízok 2 falattól, a krónikus betegségekről meg ne is beszéljünk. Elégtelen tápanyagbevitellel akár a pajzsmirigyed is átcsaphat alulműködésbe, de még akár egy jó kis cukorbetegség is kialakulhat. Ezeket már nem lehet kijavitani, még most kell, amíg ép vagy testileg.


Amúgy is, már nem a gebe, hanem az erős lányok a nyerők! ☺️💪


Remélem volt értelme egy ilyen novellát megfogalmaznom, és elgondolkozol majd ezeken a dolgokon!

Vigyázz magadra!

2019. júl. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Anorexiás vagy. Nem tűnik fel?

Egyél normálisan, akkor nem fogsz se hízni, se fogyni. Nem is kell. Pont jó vagy így. És nem is lesznek falási rohamaid.

Hashajtó? Tönkre akarod tenni magad?

2019. júl. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
78%
Láthatóan nem tudsz mit kezdeni saját magaddal, ezért nagy jódolgodban a külsőddel foglalkozol csak, ahelyett, hogy jól éreznéd magad (akár dagadtan is !), így a szenvedésbe és öngyötrésbe menekülsz.
2019. júl. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A hashajtók a vastagbélre hatnak, amiben a két nappal azelőtti étkezésed végterméke van.


Pszichológushoz járj rendszeresen terápiára!!

2019. aug. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy?
2019. aug. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Első válaszolo beteg hogy
2019. okt. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!