Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 5 honap alatt lehetseges...

5 honap alatt lehetseges lenne fogyni 12-13 kilot? Az ujevi fogadasomat szeretnem teljesiteni

Figyelt kérdés
2019. aug. 1. 13:34
 1/9 anonim ***** válasza:
95%

12-13 kg? Akkor te is úgy kezdted, hogy idén leadsz 10 kilót, ami mára úgy alakult, hogy felszedtél még 2-3at? 😃


Viccet félretéve....


Abszolút lehetséges. Ez egy jó tempó.


Viszont tényleg gyökeres változás kell!


El kell kezdened mindenkinek nemet mondani, mikor kínálnak. Magadra kell főznöd! Be kell tartanod az étrendet! El kell járni edzésre akkor is, mikor nincs kedved.

Szóval ez egy nagyon szigorú menet lesz!


Szálkásításnak nézz utána! Étrend és edzés!

Vagy ha nagyon erőltetettet akarsz, akkor lehet menni fogyiklubokba, ahol segítenek étrendben is és edzésben is. Vagy ha mégtöbb pénzed van rá, akkor személyi edző!

2019. aug. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
12-13 kiló 5 hónapra elosztva 2.4-2.6kg havonta, vagyis teljesen reális
2019. aug. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%
Teljesen reális, csak most már tényleg el kell kezdeni!
2019. aug. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%
6 hónap alatt 16 kg-ot fogytam viszonylag simán. Ebben az évben:) Tehát hajrá. Alapvetően a fejedre van szükséged, hogy ne kínlódj közben. Nem fogyizni kell, hanem változtatni és nem visszatérni a zabáláshoz. Remélem nem 170/68 vagy:)
2019. aug. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%
Simàn lehetséges. Én 21- et fogytam 5 hónap alatt. Persze teljes életmódvàltàson estem àt, sok munkàm van benne.
2019. aug. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
66%
2 hónap alatt fogytam 12 kg-t. Abszolút nem eheztem.
2019. aug. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
58%
Anyukám 3 hónap alatt 22.5 kilót adott le
2019. aug. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Wow koszi a batoritasokat!Nagyon ugyesek vagytok!:) Jo olvasni,igazabol en januar ota 16 kilot fogytam-viszont egy honapja ,,nyaralas” miatt abba hagytam-most kezdem ujra,es felek hogy az ujevi fogadalmam nem lesz meg ha nagyon lustulok..megigertem magamnak hogy lefogyok es legyozom a betegsegem(pajzsmirigy alulmukodes es PCOS) valamit hogy rendbe teszem az eletem(csunya szakitas,plusz a csaladom kitett-mondjuk ezek utan hiztam a betegsegem nem eppen folyasolt annyira be) Ugyh ezert kuzdok :)
2019. aug. 2. 01:09
 9/9 anonim válasza:
Nagyon ügyes vagy, h pajzsmirigy probléma melett fogytál!!én is probàltam 7 hónap alatt 6 kg ment le kemény edzéssel! Az étrendemen nincs erőm , elég akaratom változtatni inkàbb nem eszem ami a legrosszabb:( szal gyenge vagxok!
2019. aug. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!