Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyhatok vádliból?...

Hogyan fogyhatok vádliból? (izmosabból)

Figyelt kérdés
Ez egy kicsit fura kérdés tudom, de viszont nekem alapból nagyok a vádlijaim. És nem olyan régen rendeltem egy nadràgot ami mindenhol jó, viszont az egyik vádlimon egy picit szűkebb. (Nem durván, szóval nem is látszik mrg semmi) de emiatt feljött bennem a kérdés, hogy mivel nem egyforma a két vádlim az egyikből fogyni akarok.

#egészség #Figyókúra
2019. aug. 4. 01:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Lehet nem a vádliddal van a "méretprobléma", hanem a nadrággal.

Főleg ha ezt nem vetted eddig észre a többi ruhádnál.


És olyat h az egyikből fogyni, pláne h izomból nem tudsz. Izmot könnyen veszthetsz de nem csak az egyik vádlidról.. Sőt nem is csak a vádliaidról, hanem mindenhonnan.


De csinálhatod h csak az egyikre edzel (mondjuk a kivitelezés is érdekes) és akkor mondjuk nem a "nagyobból" fogysz hanem a" kisebbet" növeled de az meg irdatlan hülyén fog kinézni egy idő után.


Egyiket se éri meg sztem pláne h lehet h a nadrág a rossz. Ha meg mégis van egy kis méretkülönbség a 2 között de nem látszik akkor meg nincs gond..

2019. aug. 4. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Heló , pont ezt a kérdést tettem fel kb 3 éve. Nekem mindenki azt válaszolta , csak úgy lehet ha egészségtelenül fogysz, hogy izomból menjen. Meg ajánlottak valami nyújtást is, ami nem nagyon használt. Szóval most ugyanott tartok mint akkor, kicsit soványabb vagyok,és minimálisan a vádlim is.
2019. aug. 4. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mérd meg őket a legvastagabb ponton, van-e centiben is különbség. Ha nincs, akkor a nadrágot is mérd meg, esetleg igazítani is lehet rajta (kiengedni a szűkebb szárat, bevenni a bővebbet). Ha más nadrágokkal nem volt ilyen gondod, emiatt szerintem nem érdemes kínlódni az egy vádliból fogyással.
2019. aug. 4. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én kerékpározom, és a jobb vádlim vastagabb, mint a bal. Ha kockás térdzoknit húzok fel, nagyon jól kiemeli a különbséget, egyébként nem látszik. A ma szokásos szabású nadrágoknál nekem mindig gond, hogy túl szűk a vádlinál (de mindkét lábamon, nem csak a jobb).


Az, hogy ilyen a vádlim, nagy valószínűséggel a sok biciklizéstől van, és ha más sportot űznék, másképp alakulnának a testarányaim. De annyira nem zavar, hogy emiatt váltsak.


Ami a két lábam közötti különbséget illeti, szerintem attól van, hogy a jobb lábam a domináns, mindig azzal indulok, erősebben hajtok vele egy kicsit, több terhelést kap. Talán ha direkt figyelnék rá, hogy a bal lábamat többet terheljem, kiegyenlítődne a különbség - de azért ez elég macerás lenne, szerintem nem éri meg.

2019. aug. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2019. aug. 4. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!