Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Fogyókúrák » Egyéb kérdések

A kérdés

Most mi lesz? Lentebb.

52 kgrol lefogytam 47 kilora. -dieta + meforal( IRemvan) (168 cm)

Azota..7 honapja egyaltalan nincs menstruáciom.(azelott is két havonta volt) Lehet ez a fogyás miatt?

Most joval tobbet eszek mint eddig, hogy visszajöjjön a lement kg, hátha akkor megint megjön. Most már 50 kg vagyok. Remelemhetem, hogy "visszaáll"a ciklusom ha még hizok?

aug. 4. 20:08  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
Kolompár Achillesz nevű felhasználó válasza:

Remélheted.

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/11Időpont aug. 4. 20:09 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Félreértés elkerülése érdekében..nem szándékosan fogytam...a dieta+gyogyszer kombo hatása. (Visszavettük a gyogyszeradagot)

# 2/11Időpont aug. 4. 20:32 Privát üzenet

De miért kaptál Meforalt 52 kilósan? A Meforal kifejezetten túlsúlyos cukorbetegek, IR-esek kezelésére van.

Nem tudom, mitől nincs menzeszed, a metformintól pont hogy rendbe kéne jönnie. Menj vissza az orvoshoz.

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/11Időpont aug. 4. 21:22 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Magas volt a cukrom is... gondolom azert irta fel a gyogyszert

En arra tippeltem, hogy az alacsony sulyom a ludas

# 4/11Időpont aug. 4. 21:24 Privát üzenet

Szia ne haragudj hogy így írok de muszáj kiírnom, aggódok ne hogy bajod legyen belőle.

Mindenképp egyél többet egészsés ételeket, mert szerintem is a sovány testalkatod miatt lehet ez.

Ne aggódj ha nem hizol, csak egyél normálisan és ne fogyj.

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/11Időpont aug. 4. 21:58 Privát üzenet
A nőknek bizonyos mennyiségű testzsír nélkül elmarad a vérzésük igen. Te kórosan sovàny vagy. A dokid elszúrta a gyógyszeradagolàst. Menj vissza hozzà.

# 6/11Időpont aug. 5. 00:43 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Irtam fentebb, hogy visszavettuk a gyogyszer mennyiségét, el is indult a hizas :)

Csak azt nem ertem, ha tenyleg a testzsir hianya miatt marad el, más ennyire vékony lányoknak, hogyhogy nemlesz ilyen problémajuk?

# 7/11Időpont aug. 5. 07:41 Privát üzenet
Ez részben alkat kérdése is.

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/11Időpont aug. 5. 10:23 Privát üzenet
Te nem ilyen alkat vagy, hanem túlsàgosan lefogytàl, és a test így reagàlt. Ezért. Màs lànyok màs alkatúak. Én ismerek 170 centis 48 kilós lànyt, vilàg életében ilyen volt, nem tud hízni, sose volt szüksége fogyàsrs , azt eszik akit akar. Sosem volt vérzésproblémàja sem. Óramű pontos neki minden hónapban.

# 9/11Időpont aug. 5. 12:34 Privát üzenet
Rejtvényjáték 728x90
Tényleg nagyon sovány vagy, regen amikor beteg és vékony voltam, akkor immunrendszerem gyenge volt, és bordámon megjelentek a kiutesek...

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/11Időpont aug. 7. 05:45 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mi a jó a szülő (k) nek abban, hogy a gyereküket éheztetve akarják lefogyasztani? (Nem provokálás a kérdés célja. Kérdés kifejtve lentebb. )
Hatásos lesz-e a diéta?
Ez így jó volt/lesz a mai napra?
Mennyit kell fogynom? Lentebb az adataim.
Hogy tetszik a honlap? Nézett lesz-e ha teljesen beindul? Lesz akit érdekel a dolog? (bövebben lentebb)
Megéri-e megvenni ezt a gépet egyben? És jó lesz-e nekem a lentebb leírt dolgokhoz?

Kérdések a Fogyókúrák rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!