Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Most mi lesz? Lentebb.

Most mi lesz? Lentebb.

Figyelt kérdés

52 kgrol lefogytam 47 kilora. -dieta + meforal( IRemvan) (168 cm)

Azota..7 honapja egyaltalan nincs menstruáciom.(azelott is két havonta volt) Lehet ez a fogyás miatt?

Most joval tobbet eszek mint eddig, hogy visszajöjjön a lement kg, hátha akkor megint megjön. Most már 50 kg vagyok. Remelemhetem, hogy "visszaáll"a ciklusom ha még hizok?


2019. aug. 4. 20:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Remélheted.
2019. aug. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Félreértés elkerülése érdekében..nem szándékosan fogytam...a dieta+gyogyszer kombo hatása. (Visszavettük a gyogyszeradagot)
2019. aug. 4. 20:32
 3/11 anonim ***** válasza:

De miért kaptál Meforalt 52 kilósan? A Meforal kifejezetten túlsúlyos cukorbetegek, IR-esek kezelésére van.

Nem tudom, mitől nincs menzeszed, a metformintól pont hogy rendbe kéne jönnie. Menj vissza az orvoshoz.

2019. aug. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Magas volt a cukrom is... gondolom azert irta fel a gyogyszert

En arra tippeltem, hogy az alacsony sulyom a ludas

2019. aug. 4. 21:24
 5/11 anonim ***** válasza:

Szia ne haragudj hogy így írok de muszáj kiírnom, aggódok ne hogy bajod legyen belőle.

Mindenképp egyél többet egészsés ételeket, mert szerintem is a sovány testalkatod miatt lehet ez.

Ne aggódj ha nem hizol, csak egyél normálisan és ne fogyj.

2019. aug. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A nőknek bizonyos mennyiségű testzsír nélkül elmarad a vérzésük igen. Te kórosan sovàny vagy. A dokid elszúrta a gyógyszeradagolàst. Menj vissza hozzà.
2019. aug. 5. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Irtam fentebb, hogy visszavettuk a gyogyszer mennyiségét, el is indult a hizas :)

Csak azt nem ertem, ha tenyleg a testzsir hianya miatt marad el, más ennyire vékony lányoknak, hogyhogy nemlesz ilyen problémajuk?

2019. aug. 5. 07:41
 8/11 anonim ***** válasza:
Ez részben alkat kérdése is.
2019. aug. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Te nem ilyen alkat vagy, hanem túlsàgosan lefogytàl, és a test így reagàlt. Ezért. Màs lànyok màs alkatúak. Én ismerek 170 centis 48 kilós lànyt, vilàg életében ilyen volt, nem tud hízni, sose volt szüksége fogyàsrs , azt eszik akit akar. Sosem volt vérzésproblémàja sem. Óramű pontos neki minden hónapban.
2019. aug. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Tényleg nagyon sovány vagy, regen amikor beteg és vékony voltam, akkor immunrendszerem gyenge volt, és bordámon megjelentek a kiutesek...
2019. aug. 7. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!