Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A felsőtestemről, foleg a...

A felsőtestemről, foleg a hasamról, és az oldalamról nem fogyok. Valami ötlet?

Figyelt kérdés
Márciusba letöltöttem egy ilyen full body-s appot. Amit folyton csinálok minden nap, és elég egészségesen eszek. De a hasamon semmi változás.. A combom es a fenekem, már egész jó, de arrol a területről ami miatt elkezdtem, nem megy. Valami ötlet? Mert már nagyin magam alatt vagyok e miatt :( 183cm es 90kiló voltam, egy 10-15kg-t akartam ledolgozni.. 87-nel tartok. (19L)
2019. aug. 5. 23:24
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Keress rá Bocsi Vikire, ott kitöltesz egy tesztet, kijön a típusod és leírják milyen ételeket kerülj. Pl én agyalapi-fehérje típus vagyok, mióta kihagyom az itt leírtakat fogytam 13 kgot.
2019. aug. 5. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
0%
Norbit ajánlanám
2019. aug. 6. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha marcius óta 3 kg-ot fogytál akkor valamit nem jól csinálsz. Az nagyon jó, hogy egészségesen eszel,de ha nem vagy kaloriadeficitben nem fog lemenni a felesleg. Mit is jelent nálad az egeszseges táplálkozás?Miket eszel? Mennyit?

Nem tudom milyen az a full body app, én mindenképp kipróbálnék valami mást is. Ezekkel az appokkal az a gond, hogy nem figyelmeztet téged a gyakorlat helyes végrehajtására, lehet hogy végig rosszul csináltad. Próbálkozz inkabb aerob mozgassal:kerekpár vagy kocogás, ezekkel nem lehet elrontani. Ha pedig erősíteni is szeretnél, akkor végezhetsz sajat testsúlyos gyakorlatokat vagy sulyzós edzést. Menj el edzőterembe vagy pedig nagyon nézz utána a gyakorlatok helyes kivitelezésének, youtube-on rengeteg hasznos videó van.

2019. aug. 6. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nem kell túlgondolni appokkal.Futni kell csak és jól enni szénhidrátot kerülni,főleg este,de amúgy is. Minden nap futsz 1 órát pihenéssekkel(akkor sétálsz).Ha van a közelbe valami domb vagy rét akkor ott mégjobb,vagy futógépet is használhats valami kondiba. Hidd el nekem a futás a leghatékonyabb. Nagyon könnyen lehet így fogyni csak ugye nem kőnnyű nekikezdeni és minden nap csinálni,de ha gyors fogyást akarsz akkor ez a legjobb.Én mindig is szálkás voltam és nem futok minden nap,sőt nem is nagyon futok,mert nem is kell,nagyon nehéz hízni a figyelsz mit eszel.Nyílván én is eszem palacsintát meg ilyenek csak nem rendszerességgel. Szóval jah. Ha valami kérdésed van még esetleg akkor írj és segítek.
2019. aug. 6. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha te direkt havi 1 kg-t szeretnél fogyni, akkor teljesen jó három hónap alatt a 3 kg. De nyugodtan fogyhatnál havi 2-t vagy 3-t is, csak akkor ugye kevesebbet is kell enni, nem csak egészségesen. Szerintem kitűnő stratégia a lassú tempó hosszú távon, szerintem inkább így folytasd, csak tartson ki a motivációd.


Az, hogy honnan fogysz először, a genetikádon múlik. De lehet, hogy a felsőtesteden is van változás, csak nem olyan látványos, mint a combodon és a fenekeden az izmosodás. Nem látod magadon. Készítettél fényképeket? Azon sem látszik? Amúgy az ember lelkiállapotától is függ, én eddig fogytam 7 kg-t, aztán egyet visszahíztam (valószínűleg csak egy kis ingadozás). Mikor a legalacsonyabb volt a súlyom, úgy éreztem, hogy tök vékony vagyok, aztán mikor 1, azaz 1 kg-mal többet mutatott a mérleg ismét, úgy láttam, mintha megint olyan kövér lennék, mint kezdetben. Tudom a józan eszemmel, hogy ez hülyeség, semmit nem számít az a kis ingadozás, de valami mégis becsapja a szemem.


Másrészt, ha ennyire komolyak a terveid, hogy már három hónapja nem adtad fel, akkor lehet, hogy érdemes lenne más szempontból is komolyan csinálni: megnézetni, hogy az anyagcseréddel minden rendben van-e. A háziorvoshoz kell fordulnod, ő tud beutalni vizsgálatokra, hogy az esetleges inzulinrezisztenciát, metabolikus szindrómát kizárják, vagy szükséges esetben kezeljék (ami nagyrészt diéta+mozgás, gyógyszer nem hiszem, hogy kelleni fog neked, de így orvosi tanácsot kapsz majd a diétához, ami jobb, mint a netes katyvasz).

2019. aug. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!