Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 2,3 hónap alatt lehetséges...

2,3 hónap alatt lehetséges lenne 10 kilót fogyni? (edzéssel és diétával)

Figyelt kérdés
(Csak ennyi felesleg lenne rajtam amit minél hamarabb le szeretnék adni)

2019. aug. 6. 12:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

És ha csak 4 vagy 5 hónap alatt lehet, akkor neki sem állsz?

Kezd el. Szerintem kb. 5 hónap lesz, ha normálisan csinálod és nem koplalni akarsz, ami majd utána visszajön.

2019. aug. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De nekiállok akkor is..azért kérdeztem meg h lehetséges e h ne csalódjak akkorát ha 3 honap alatt nem megy le annyi
2019. aug. 6. 12:54
 3/7 anonim ***** válasza:
Csak ennyi feleslegnél szerintem ne nagyon reménykedj. Az utolsó kgk mennek le a leglassabban. Havi 1-2 kg- val lenne érdemes szàmolnod ( hogy ne csalódj). Ha szerencséd van, esetleg gyorsabban fogyó típus vagy mégis, az csak bónusz:) Nem érdemes rossz módszerekkel, koplalàssal stb erőltetni a dolgot. Csak rosszul sülhet el. Majd lefogysz a sajàt tempódban. Nekem volt aki beszólt, hogy huuuu milyen lassan fogyok, ( 21kg/5 hónap), de pont leszarom màs véleményét. Nem verseny. :)
2019. aug. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ne csalódj, úgyhogy semmiképp se 3 hónapra tervezd. Főleg nem 2-re.

És persze nem 2-4 hét után akard már látni a nagy változást.

2019. aug. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egészségesen 1 kg-t lehet fogyni max 1 hét alatt
2019. aug. 7. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szóval nem lesz könnyű megcsinálni :D
2019. aug. 7. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 csempéző vizipisztoy ***** válasza:
75%
Nekem az a tapasztalatom, hogy gyorsan fogyni csak koplalással lehet. Formálódni is akarsz, akkor azt edzéssel kell kombinálni. Sok fehérje.
2019. aug. 7. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!