Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak le? Hogy...

Hogyan fogyjak le? Hogy váltsak életmódot?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok, 162 cm magas,és 66 kg.

Mit egyek és mit ne? Mennyit tornázzak?

Életmódon szeretnék váltani,viszont kezdetben például az lenne a jó ha néhány dolgot kihúznék az étrendemből ,nem?

Probáltam diétázni de elég nehéz..mert nem tudom igazából h mit ehetek diéta alatt,és mit nem.

És már ott tartok hogy enni se merek mert állandóan az jár a fejemben hogy elfogok nagyon hízni.



2019. aug. 6. 14:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Egyél gyümölcsöket, zöldségeket, és került a zsíros ételeket. Jobban le tudnám írni ha te is elmondanád hogy miket szoktál enni illetve hányszor és hogy hány órát tornázol és edzel.
2019. aug. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Régebben rengetegszer fogyókúràztam, kalóriàt szàmolgattam, koplaltam, komplett tiltólistàim voltak mit nem szabad enni, aztàn nagy nehezen ràtalàltam a megoldàsra.:)

Igazàból végtelenül egyszerű a dolog ami az étrendet illeti. SEMMIT nem KELL végleg kizàrni az étrendből amit szeretsz, csak bizonyos dolgokat korlàtozni.

Én úgy vàltottam életmódot, hogy egy alapvetően szénhidràtszegény étrendet követek. Az elején szàmolgattam, de ràjöttem, hogy nincs rà szükségem. Irànyadónak azonban jó volt.

- Zöldségek- salàtàk, húsok, húskészítmények, sajtfélék, tojàs, amennyi jólesik

- Szénhidràt csökkentett kenyér, olajos magvak, hüvelyesek, cukormentes édességek mértékkel

- tészta/ krumpli, cukros édesség, csipsz, ritkàn, minimàlis mennyiségben. ( Ha szereted a rizst, bulgurt, kölest, hajdinàt, zabot, qunoa-t, kuszkuszt stb azok is ide tartoznak, de én ezeket nem szeretem)

- heti 3x egy óra edzés ,( egyenlőre)

-21 kg nàl tartok, éhezés, szenvedés nélkül, 5 hónapja kezdtem. ( Még hosszú az út, több év, de meg tudom csinàlni).

Nem mondom, hogy te is ezt csinàld, csak leírtam, hogy nekem mi vàlt be. Soha azelőtt nem fogytam még úgy, hogy ne kínlódàsnak éltem volna meg. Ez, ezzel az étrenddel megvàltozott, mióta kevesebb szénhidràtot, több fehérjét és több zsírt eszem.

2019. aug. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!