Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mióta diétázom, alig van...

Mióta diétázom, alig van székletem. Ugye nem kezdtem el “raktározni”?

Figyelt kérdés

Ameddig normális dolgokat ettem (ami nagyon sokszor egészségtelen is volt és túl sok..) addig normálisan mentem nagywcre, normál adagokat, minden nap. Aztán most diétázni kezdtem ami annyiból áll hogy napi 3 liter vizet iszom, rengeteg gyümölcsöt zöldséget eszem, salátázok ebédre, párszem mogyorót eszek ha köztesek éhes leszek, vagy joghurtot, és azt történik hogy mióta ezt csinálom azóta bár székletem, de jóval kevesebb mint azelőtt, és lágyabb, rosszabb szagú.

Ugye ez nem azt jelenti hogy elkezdett a szervezetem raktározó üzemmódba kapcsolni?? Mert remélem nem azért szenvedek minden nap hogy utána a hülye szervezetem meg raktarozzon, ami amugy is husi szóval lemehetne azért 1 kicsi...

Amúgy 173/59/23éves nő vagyok..


Kb mitől lehet ez?://



2019. aug. 7. 08:23
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
segitsetek h mi történik
2019. aug. 7. 08:26
 2/18 anonim ***** válasza:
88%
173 cm magas vagy és 59 kg. Hova akarsz te fogyni? Lehet hogy nem is kellett volna diétáznod csak kicsit edzeni.
2019. aug. 7. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
50ig, mert nem vagyok eleg vekony, de nem is ez a lenyeg hanem h mi tortenik://
2019. aug. 7. 08:32
 4/18 anonim ***** válasza:
87%
Ha alig eszel akkor nyilván alig ürítesz.
2019. aug. 7. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
90%

Nem kéne fogynod. Felnőtt nőnek 50 kiló ehhez a magassághoz nagyon kevés, beteges.

A székleted jelzi, hogy nem eszel megfelelően. Valami normális szilárd ételt is kéne enned a zöldség, gyümölcs mellett. Egyébként a sok zöldségtől lehet krémes, rossz szagú a széklet.

2019. aug. 7. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 qkker1 ***** válasza:
96%
No input, no output.
2019. aug. 7. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 qkker1 ***** válasza:
73%

"Nem kéne fogynod. Felnőtt nőnek 50 kiló ehhez a magassághoz nagyon kevés, beteges."


Ez igaz, de sajnos a csapból is az folyik, hogy legyél csontsovány, mert az a jó!

2019. aug. 7. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
71%

7: Tele van már mindennel a net is, a média is. Ugyanúgy van rengeteg megjelenés arról, hogy fogadd el magad, ahogy vagy, akár túlsúlyosan is.

Egyébként meg nem serdülő tinilányról van szó, hanem felnőtt emberről. Ennyi erőből az élet minden területén minden befolyásolja.

2019. aug. 7. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
most mértem meg magamat és 58 kiló vagyok. pedig csak 4 napja csinálom:D nagyon orulok, ezekszerint van miert csinalni:):)
2019. aug. 7. 09:15
 10/18 anonim ***** válasza:
89%

1 kg nem fogyás/nem hízás. Lehet a pisi, kaki, víz, mérleg hibahatár.

Totál betegesen foglalkozol a súlyoddal.

2019. aug. 7. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!