Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szoktatok enni a munkahelyen?...

Szoktatok enni a munkahelyen? Ha nem eszek bent csak reggel, meg délután, akkor azzal sokat artok a fogyásnak?

Figyelt kérdés

Semmi összefüggés a kettő között, nem azzal akarok fogyni, hogy nem eszek.


Csak utálok bent enni, kicsi a konyha, van bent 4 hely és vagyunk rá 20-an. 11:30 előtt nem mehetek enni, mire sorra kerülnék meg már 2 óra...


Gondoltam reggel eszek valamit, viszont az kb 6 órakor van, aztán meg leghamarabb 5 körül tudnék ebédelni.


Gondolom ezzel nagyon le tudom lassítani az anyagcsere folyamataimat.


Ti hogy vagytok vele?


2019. aug. 7. 20:25
 1/6 anonim ***** válasza:

Az van, hogy nagyon különbözőek vagyok, és lehet, hogy neked jó lesz így, lehet, hogy nem. Én azért eszem a munkahelyemen, mert különben nagyon éhes vagyok.


Esetleg csinálhatod úgy, hogy viszel összevágott zöldségeket, pl sárgarépát, retket, paprikát, amit könnyű megenni, és azt eszed ebéd helyett. Nem rendes ebéd, mert nagyon kevés kalória, de talán valamit segít.

2019. aug. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hát éhes az nem vagyok igazából azzal nincs gond.

Egyébként a kalória keretet be tartom, nem eszek túl keveset.

2019. aug. 7. 20:38
 3/6 anonim ***** válasza:
Szoktunk.
2019. aug. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Gyümölcsös zabkását kiprobâltad már? Egészséges, tápláló, laktatò
2019. aug. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nàlunk mindenki eszik. Van aki elmegy kajàldàba, van aki bedobja a kiskonyha hűtőjébe amit hoz magàval. Csak felcimkézzük melyik kié:). Mikróban fel lehet melegíteni. Én itthon főzök magamra és beviszem melóba. Pàrolt zöldséget, húst. Én nem bírom napi 3 étkezés nélkül. Ha nem eszem, hamar hànyingerem lesz. Úgy meg nem kellemes dolgozni. A főnök normàlis, megérti. Van itt cukorbeteg is aki inzulint ad magànak. Én IRes vagyok, stb stb. Még a dohànyosoknak is van szünet...nehogymàr enni ne lehessen.

Nem lesz könnyű dolgod ha reggel 6 utàn délutàn 5 ig semmit se eszel pedig igényelné a szervezeted.

2019. aug. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ezzel nem ártasz magadnak...

Én is reggel szoktam enni mindig, így nem vagyok éhes.

Lényeg hogy ne koplalj.

Az idő nem számít, hogy mikor eszel.

2019. aug. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!