Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehet ettől fogyni?

Lehet ettől fogyni?

Figyelt kérdés
Ha csak ebédet eszek(ami nem annyira hízlal) meg sok vizet iszok+edzek, akkor lehet valamennyit fogyni? Ha jgen akkor hány hét/hónap után várható a fogyás?

2019. aug. 8. 13:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez koplalás. Lehet, hogy fogsz tőle fogyni, de utána vissza is hízod legalább a dupláját. Ez kb minden ilyen kérdéshez le van írva...
2019. aug. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 egycsészetea válasza:
23%
Én hasonlóképp csináltam, nekem 2/3 hónap alatt ment le 7kg, de visszajött 3.
2019. aug. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Kiválóan lehet koplalni így, és amint elkezdesz többet enni, jóval több jön fel rád, mint amennyivel kezdtél.


Életmódváltás kell, kevesebb szénhidrát, több fehérje és zsír, sok zöldség és gyümölcs, heti 2-3 edzés 1,5-2 órán át.

2019. aug. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Önmagad éheztetése nem megoldàs mert hosszútàvon tarthatatlan, élhetetlen, egészségtelen. Többet fogsz visszahízni esélyesen, mint ami lemegy.

Én kevesebb szénhidràtot, több fehérjét és zsírt eszem, csak ezekre figyelek, kalóriàt nem szàmolok. 5 hónap alatt 21 kgt fogytam ( eddig). Napi 3 étkezés, heti 3x1 óra mozgàs mellett éhezés, kínlódàs nélkül.

Próbàlj valami normàlis étrendet kialakítani magadnak, mozogj mellé, ne hetekben gondolkodj, pàr hónap múlva làtni, érezni fogod a vàltozàst. És ne csak a súlyodra figyelj. Érdemes fotókat is csinàlni, mert tükörben nem biztos, hogy észreveszed mert megszokod amit làtsz, képeken viszont làtvànyos lesz.:) Figyeld azt is hogy érzed magad, milyen a közérzeted, élvezetes étrendet rakj össze.

Nem csak a fogyàs a lényeg. Fenntarthatósàg nélkül x kg fogyàs semmit nem ér.

2019. aug. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mindent lehet.
2019. aug. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mindegy, hogy lehet-e, úgysem fogod bírni.
2019. aug. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!