Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Vékony testalkat nagy has...

Vékony testalkat nagy has mitől lehet?

Figyelt kérdés

Vékony vagyok,szültem is egyet.Viszont rendesen hájas a hasam..nem puffadtan (mint egy feszes sörhas) hanem hájasan.."lógosan".oké értem én hogy hasizom gyakorlat kellene.viszont mire oda jutnék semmi energiám.de úgy gondolom ez valami ételtől!!???

Van valakinek ebben tapasztalata,van értelme orvoshoz fordulni vele?


2019. aug. 9. 16:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha hájas a hasad, az csak dietaval tuntetheto el. Nagy has egyéb okai lehet megnyúlt bőr, ami szülés után nem húzódott vissza, szétnyílt hasizom, valamilyen ételre intolerancia pl. nálam a laktóz ilyen, de az inkább puffadát okoz, nem hájat.
2019. aug. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hájat nem okoz ilyesmi, de egy kis zsír amúgy is normális. Szülés után szerintem az a valószínű, hogy a szétnyílt hasizmod nem állt helyre (ettől lógós lesz a hasad, és a kicsi, normális zsírréteg is többnek tűnik). Nézz utána, mert otthon, magadnak is tudod ellenőrizni, hogy ez-e a probléma. Súlyos esetben gyógytornászhoz kell fordulni (a háziorvos beutal), enyhe esetben otthoni gyakorlatokkal is megoldható (de nézz utána, hogy pontosan milyenekkel).


"értem én hogy hasizom gyakorlat kellene.viszont mire oda jutnék semmi energiám"

Oké, teljesen átérzem a problémád, csak az van, hogy a saját sorsodért kizárólag te tudsz tenni. Ha nem tudod ezt a problémát megoldani és nem csinálod meg a szükséges gyakorlatokat (és tényleg olyan a gond, amit így lehet megoldani), akkor szembe kell nézned a következményekkel (ha a hasizmoddal van a baj, akkor derékfájás, hátfájás stb.). Más nem tud tornázni helyetted. Max annyi segítséget kaphatsz, hogy valaki vigyáz a gyerek(ek)re vagy segít a háztartásban.

2019. aug. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az első gondolatom alkohol lett volna, de ha nem iszol, akkor csak genetika. Az arányaid nem sokat változnak ha fogysz, mindenhol fogysz.
2019. aug. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm...nem iszok egyébként maximum alkalmanként..szerintem nem a szétnyilt hasizom a probléma(utána olvastam most)
2019. aug. 9. 18:14
 5/6 A kérdező kommentje:
Genetika aem..mindenki vékony..nincs pocakos(vér szerint)
2019. aug. 9. 18:15
 6/6 anonim ***** válasza:

Írod, hogy hájas!! A zsír az ilyen, löttyedt.


Hasizomgyakorlat? Az ugyan fejleszti a hasi izmaidat, de a zsírraktáraidhoz nem nyúl!!!

Nagyon tévesen gondolod, ha ettől várod a feszességet.


Ha el akarod tüntetni, akkor le kell fogynod azt a zsírt! Helyi zsírégetés NINCS! Felejtsd el!!


Szálkásító edzés + étrend.

Ennek nézz utána! 🙂

Célja, hogy úgy csökkenjen a testzsírszázalékod, hogy az a lehető legkevesebb izomveszteséggel járjon.


Miért fontosak az izmaid? Azok adják a formáidat, vonalaidat, azoktól vagy vonzó és egészséges, azoktól feszes a bőröd (kivéve ha több cm zsírréteg raktározódik felette, mint esetedben 😃 )

2019. aug. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!