Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék hízni?

Hogyan tudnék hízni?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy a fogyókúra kategóriába raktam, de nincs olyan hogy hízókúra.


18 éves vagyok, nem tartom magam se soványnak sem kövérnek. 160 centi vagyok 48 kilóval. 53-ról fogytam le 48-ra és nem nagyon tudom visszaszedni.

Szeretnék nőiesebb lenni.


Mik az ötletek? 18/L



2019. aug. 9. 23:26
 1/6 A kérdező kommentje:
Most, hogy nyár van nagyon vékonynak látom rövidnadrágba a lábam, és egyre jobban idegesít, nem tetszik.
2019. aug. 9. 23:30
 2/6 Thoughtful ***** válasza:
41%
Egyel este nutellás kenyeret
2019. aug. 10. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
41%

Zsíros kenyér, vakaró, csoki, cukros kenyér, üdítő. (tuti hízás :D)


Vagy

[link]


(Azért olvasd el a termék leírását!)

2019. aug. 10. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Balogh Bence 2019 ***** válasza:
100%

Nem ajánlom sem a hízást, sem a koplalást. :) Étkezz egészségesen, kiegyensúlyozottan, változatosan, és ha nem jönnek rád a kilók, inkább örülj neki, mert 30-40 felett kínszenvedés lesz leadni fél kilót is, ellenben 5 kg simán felugrik rád.


Hízás helyett formásodj inkább, sportolj :)

2019. aug. 10. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Bzs03 ***** válasza:
100%

Tömegnövelő étrend+súlyzós edzés. Sok fehérje(csirke, pulyka, sonka, tojasfeherje, feherjepor, feherjeszelet, hal), jo minosegu szenhidratok(tk liszt, tk pekaruk, bulgur, zab, hajdina, quinoa, koles, amarant, zoldsegek, mersekelt mennyisegu gyumolcs. Keves zsir: olajosafvak, olajos halak, kokuszzsir, olivaolaj, tojassargaja. Kiszamolod hany grammot kene mindegyikbol enned h tomeget tudj novelni. Igy egeszsegesen fogsz hizni, nem leszel gizda, es hajas sem leszel.

Sulyzos es sajat testsulyos edzes:Konditerem, vagy esetleg ha nem tudsz elmenni(folyton ez a kifogasuk az embereknek), akkor street workout palya, ha az sincs akkor marad persze a kenyelmes otthoni edzes, amivel ugyan kisebb eredmenyeket, es lassabban lehet elerni, de ha beszerzel hozza egy-ket eszkozt hatasosabb(kettlebell, sulyzok, tadcsak, rud, gumiszalag, step pad....)

Ha van kerdesed irj privibe

2019. aug. 10. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
81%

Írtak páran hülyeséget azért... de a tömegnövelés az, ami neked kell!


Miért is?

-azt írod szeretnél nőiesebb lenni. Ezt pedig úgy érheted el, ha izmot szedsz fel. Ezt lehet pontosan oda rakni, ahova szeretnéd. Tehát ha már nőiesség, akkor szeretnél lapos hasat, ami sejtem a fogyással megtörtént. Szeretnél feszes combokat és kerek popsit - ezt lehet elérni a tömegnöveléssel. Tehát be kell tartani az éterendet, illetve popsis edzést kell végezned (általában súlyzós guggolás és hasonlók)


Nagyvonalakban...

2019. aug. 10. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!