Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi idő alatt lehet így...

Mennyi idő alatt lehet így leadni 25 kilót?

Figyelt kérdés
Van rajtam kb. kicsit több, mint 25 kiló felesleg (de én ennyivel is bőven megelégednék ha leadhatnám) kb. 6-7 éves korom óta túlsúlyos vagyok, mindíg otthon gépeztem, ettem mindenféle zsíros kaját, mindíg ittam a cukros üdítőket éjjel is, miközben csak ültem, viszont most elegem lett, mert semmi önbecsülésem nincs, ezért egy hete életmódot váltottam (már több mint egy éve próbálkozok vele, de most jutottam el arra a szintre, hogy nagyon kicsit értek is már hozzá videókból) már csak rizst, pulykamellet, tojást, zöldségeket, édesburgonyát meg ilyeneket eszek, minden nap vagy minden második nap edzek, biciklizek. Ezzel mennyi idő alatt tudnék lefogyni kb. 25 kilót? Főleg így, hogy eddig soha életemben nem mozogtam nagyon. Persze nem hetekre meg hónapokra gondolok, ezt évekig szeretném csinálni.

2019. aug. 11. 11:31
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Ja és csak vizet iszok.
2019. aug. 11. 11:35
 2/13 anonim ***** válasza:
A kalóriadeficit mértékén múlik hogy mennyi idő. Számold össze a kalóriákat hogy mennyit eszel egy nap.
2019. aug. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
#1 nek igaza van. De ideális esetben olyan 8-9 hónap lenne kb. Fél év minimum, ha zsírból akarod leadni
2019. aug. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
44%

Ne a kalóriákat számolgasd!


Sportolj, a makrókat tedd rendbe, és OK lesz. A makrók fontosabbak mint a kalóriák számolgatása.

2019. aug. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
1 évet mondanák, de a lényeg, hogy ki tudd hozni ezt az életet fenntarthatóra. Azaz, amit csinálsz az tetszen és ne szenvedj miatta.
2019. aug. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
8-12 hónapot mondanék. Tàpanyagokra fókuszàlj, ne kalóriàkra, és mozogj rendszeresen. Az arànyokat neked kell kitapasztalni. Mindenki màs. Én pl szénhidràt alapú étrenddel nem tudtam fogyn8 így àtàlltam zsír alapra, és szénhidràtból eszem a legkevesebbet, nekem ez vàlt be.
2019. aug. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Már egy hete csinálom, de még egyszer sem éheztem, pedig jóval kevesebbet ettem, mint eddig. És egészségeset. Szerintem elviselhető lesz.
2019. aug. 11. 13:32
 8/13 A kérdező kommentje:
Persze a jóval kevesebb nem azt jelenti, hogy koplalok. Pont annyit eszek, ami után nem éhezek.
2019. aug. 11. 13:32
 9/13 anonim ***** válasza:

Azért csak számold össza azokat a kalóriákat, főle, ha nem fogynál olyan ütemben, mint szeretnél.

Az energiamegmaradás törvényét még nem cáfolták meg. Hacsak nincs valami felszívódási zavarod, a bevitt kalóriákat vagy elégeted (alapanyagcsere + mozgás és egyéb tevékenységek), vagy elraktározod. Utóbbi pedig zsír formájában történik. Makrók ide vagy oda...

2019. aug. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én is egy hete kezdtem el, és kevesebb mint a felét eszem annak a mennyiségnek, amit eddig. Rendszeresen szobabiciklizem. Eddig olyan 1-1,5 kg ment le. De a heti 1kg reális. Így 25 hetet mondanék. Ja és én is olyan 20-25 kilót szeretnék leadni. Bár elég lenne -20 kg is, és akkor lennék 70 kg a 175 centis magasságomhoz.
2019. aug. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!