Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi kalória 1 normál adag...

Mennyi kalória 1 normál adag csirkepörkölt (mellből) nokedlivel?

Figyelt kérdés

Azt ettem ebédre, kalóriát számlálok egy appon, de nem tudom hogy reális-e az az érték amit az app ír. Ubisali is volt mellé.


Köszi a válaszokat.



2019. aug. 11. 16:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet megmondani. Már ott bukik a dolgo, hogy nem tudjuk, mekkora az 1 adag. Aztán nem tudjuk, milyen a nokedli és a hús aránya. Mennyi tejföl van benne, és milyen zsírtartalmú? Az uborkasalátában van cukor? Mennyi?
2019. aug. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

két kis mellehusi volt nagyobb adag nokedlivel+ /‘szafttal, saliban nem volt tejföl, és gyümölcs cukorral készült.

de kéne valami konkrét dolog ami megmondja nekem hogy mi mennyi kalória, mert eléggé ráálltam a számlálásra de nem fogok minden főétkezés után kérdést feltenni.:D

2019. aug. 11. 16:34
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Vegyél egy konyhamérleget hidd el sok segítség.

Leméred a nokedlit mennyi grammra beírod az appba leméred a szafot csak a szaftot azt is beírod majd a husit is.

Legalábbis én ha ilyesmi ételt eszem így szoktam lemérem és beírom külön külön, nem egybe.

Így se 100% ugyanaz ami az appba van meg ahogy én készítem lehetnek eltérések de így már jóval közelebb van az érték mintha csak tippelnék.


Egyébként én tésztásat úgy szoktam enni, hogy veszek szénhidrátcsökkentett tésztát ami magas élelmi rost tartalmú lemérek 100grammot nyersen és utána azt magamnak külön csinálom meg mivel ez nekem ki van mérve és jobban szeretem ha tudom mit eszek és mennyit kalóriába.

2019. aug. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2019. aug. 11. 16:42
 5/9 anonim ***** válasza:
Javaslom a kaloriabazis.hu oldalát, ott rengeteg infót találsz.
2019. aug. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Még sose hallottam olyat, hogy valaki csirkemellből csinált volna pörköltet 😄😂
2019. aug. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
nem csak abból volt, de mivel én diétázom, ezért én csak mellét ettem belőle:D
2019. aug. 11. 17:37
 8/9 anonim ***** válasza:

"de mivel én diétázom, ezért én csak mellét ettem belőle:D"


Ugye tudod, hogy ez butaság???? Sokkal jobb eredményt érsz el, ha mindent eszel, megfelelö mennyiségben.

Ugyanis "diéta" azért értelmetlen, mert egyrészt igen hamar megunod, ha mindig csak egyfélét eszel, másrészt meg ha netán eléred a súlyodat, és újra elkezdesz mást is enni, akkor visszahízod.

Ezért értelmesebb nem diétát tartani, hanem átállni megfelelö étrendre/életmódra, amit tartósan (életed végéig) tudsz tartani anélkül, hogy nehezedre esne.

Ezért jobb minél többfélét enni és a mennyiségekre figyelni csak, akkor le is tudsz fogyni, illetve utána is tudod tartani az elért súlyt!

2019. aug. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

6-os, lehet, hogy te nem hallottál ilyet, de én is simán csinálok csirkemellből pörköltet. Sőt, székely káposztát, gulyáslevest,fasírtot, bármit.😀

Próbáld ki!

2019. aug. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!