Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nálatok meddig tartott a...

Nálatok meddig tartott a stagnálás?

Figyelt kérdés
Kezdek elkeseredni , hogy ennyi volt több már nem megy le lehet , pedig lenne miből .
2019. aug. 13. 12:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Én rengetegszer dietaztam, mire rajottem, h az életmódváltás az egyetlen megoldás, h ne legyen jojo effektus. Diéták után többet szedtem vissza, mint amit leadtam. Életmódváltással lefogytam 50 kgt és 2,5 éve tartom is a súlyom. Sosem stagnaltam egyik alatt sem. Eleinte mindig gyorsabban fogytam, aztan már lassabban ment a fogyás, de stagnálás nálam sosem volt.
2019. aug. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
23%

Már fél éve áll a fogyás.. pedig lementem 1200 kcal-ig, ehhez jön napi 1 óra intenzív aerob edzés. Sovány húsok, lassú szénhidrátok, rostok, cukormentes táplálkozás, de semmi változás. Ennyit a kalóriaszámlálásról..

Szerintem én már fényevő lettem, ha nem ennék semmit, akkor sem változna a súlyom, pedig még van rajtam 10 kiló háj.. :(

2019. aug. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem még szerencsére nem volt. 5,5 hónap/-22 kgnàk tartok. De szerintem nemsokàra engem is elér...szerintem nem is egyszer lesz majd nàlam, mivel több év lesz lefogyni.

Egyik baràtnőm 43 kgt fogyott az elmúlt egy évben. Volt egy 3 hónapos stagnàlàsa miutàn 100 kg alà ment. Mindent úgy csinàlt mint fogyàs közben, nem hagyta abba az edzéseket sem, és újra indult neki, csak türelmesnek kellett lennie, és folytatni amit addig. Nem evett kevesebbet meg semmi ilyesmi. Nem is szabad a végtelenségig csökkenteni a kajàt. Nem természetes. A teste pihent egy kicsit és ennyi. Olvastam erről, hogy lelkileg felkészüljek... Teljesen természetes dolog a stagnàlàs, a szervezetnek kell. Túl kell esni rajta.

2019. aug. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2. Azért nem fogysz mert koplalsz, a tested nagyon ragaszkodik a tartalékhoz. 1200 kalória nevetségesen kevés... De ahogy gondolod.
2019. aug. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
4: Nyilván nem 1200 kalóriával kezdtem. 1600-1700 kcal körül indultam, azzal kb 1 év alatt lefogytam 20 kilót, majd mintha elvágták volna, hónapokig egy grammot nem fogytam többet. Ekkor elkezdtem lassan csökkenteni a kalóriát 50..100 kcal lépésekben, és hetekig figyeltem mi történik. De semmi nem történt.. így jutottam el 1200-ig. Most felemeltem 1500-ra, de azzal sem fogyok semmit.. (igaz nem is hízok).. na erre varjon valaki gombot.. Ha emelem a bevitelt, akkor sem fogyok, ha csökkentem akkor sem fogyok. Konkrétan fogalmam sincs mit csináljak..
2019. aug. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kalóriàzhatsz amennyit akarsz, nem mindegy miből àll az étrended. A makrotàpanyagok milliószor fontosabbak. De ahogy gondolod.
2019. aug. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nyilván a makrókra is figyelek. Kalóriaszámolást csak úgy érdemes csinálni, ha az ember a makrókat is beállítja hozzá.

De a stagnálás óta már semmilyen makro konfig nem működik, pedig próbáltam sokféle elosztást.. De ha te tudsz valamit, ne fogd vissza magad..

2019. aug. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kérdés hogy mit próbàltàl eddig, milyen tàpanyagarànyokat?
2019. aug. 14. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!