Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egyszerűen nem megy, miért?

Egyszerűen nem megy, miért?

Figyelt kérdés

17 éves fiú vagyok,186cm és 57kg.Igen tudom ez nagyon kevés, de nem tudok már mit tenni vele sajnos.Minden nap megiszok vagy 2-3 liter colat vagy hasonló cukros üditőt,hetente kb 4 családi pizzat szoktam enni,szinte minden nap gyorséttermekben is eszem még ezeken felül,és otthon amit anyu készit ebédre,pl rántotthús és sültkrumpli,amiből szintén megeszek vagy 8 rántotthúst és fél kiló sültkrumplit, mennyit zabáljak még? Egy dekát sem tudok hizni,direkt nem is végzek semmilyen jellegű mozgási formát ,hogy a legkevesebb kaloriat egessem el ,de nem hat semmit igy sem.

Mit tegyek?



2019. aug. 13. 14:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

"17 éves fiú vagyok ... direkt nem is végzek semmilyen jellegű mozgási formát ... Mit tegyek?"

Lásd be, hogy ez nem jó stratégia, és kezdjél el végre sportolni, hogy izmosabb legyél, mert az izom nehezebb, mint a nemizom.

2019. aug. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Milyen sportot ajanlanal?Azert kizarva a kondi mert azt hallottam ,hogy az fiatal korban megállitja a növésben a gyerekeket ,es en nem akarom ,hogy ez történjen velem.
2019. aug. 13. 14:59
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

186 cm vagy... nem elég még? De mindegy, nem kell edzőterembe menned, ha nem akarsz. Egyébként csak a túlzásba vitt kondizás okoz problémákat.


De elsőként szerintem orvoshoz menj, ha még nem voltál, mert meg kéne nézetni, hogy nincs-e valamilyen tápanyagfelszívódási problémád. Utána meg amit az orvos javasol. Az nem jó stratégia, hogy egy csomó cukrot, pizzát meg sült krumplit eszel, ez akkor is árt, ha nem hízol el. Így néz ki a modern élelmiszer-piramis, ez alapján kéne összeállítani az étrended:

[link]

2019. aug. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Na jó, hát én benyomtam a kamugombot, ilyen nincs! Különösen a növekedésmegállító kondizásról szóló kommented után!

Ha ez igaz lenne, egy-két éven belül nem sok fogad lenne! Mellesleg kiennéd-innád a Dárius vagyonát!

2019. aug. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

# 3/4 Köszönöm szépen a segitséget.

4-es válaszoló!Ha nem hiszed el akkor gyere el hozzám és végignézheted az egész napomat ahogy tömöm magamba a csokikat,pizzat, vödrös gumicukrokat, mindenféle húst és a sültkrumplit is ,de a te kedvedért még egy 2 liter sprite-ot is megiszok a szemed láttára ,de még a mérlegre is szivesen ráállok előtted.

2019. aug. 13. 16:40
 6/16 anonim ***** válasza:
Tömegnövelő étrend csodákra képes
2019. aug. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Mindjárt felbérelek akkor valami edzőt aki csinál nekem étrendet
2019. aug. 13. 20:02
 8/16 A kérdező kommentje:
De a sok kávétól fogyhattam igy le
2019. aug. 13. 20:03
 9/16 anonim ***** válasza:
Spencer Reid ugrott be erről, ő is mindig kávézik és pálcika.:) Egyébként a színész ilyen alkat, nagyon vékony csontozatú és magas. Nyilván te is ilyen lehetsz.
2019. aug. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
usszal, fuss, barmi, csak csinald
2019. aug. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!