Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Le lehet így fogyni?

Le lehet így fogyni?

Figyelt kérdés

Sziasztok, előre is bocsi, mert tudom hogy 200000 ehhez hasonló kérdés van, de gondolom felteszem én is.


Van rajtam kb 10 kg felesleg, szóval jó lenne leadni már.

Kollégiumos vagyok, úgy kell elképzelni a napomat hogy kb délelőtt semmit nem ettem sulis időkbe, délután meg chips, csoki, este 9 felé is ettem normális kaját, és ennyi.

Annyi szerencse volt hogy a tesiórákat kihasználtam és legalább akkor is mozogtam valamennyit.

Valszeg közrejátszott a hízáshoz az is hogy minden este chipset is ettem.

Most itt a nyári szünet, most sincs másképp, csak most nem eszek szinte esténként chipset es zsíros kajákat.

A kérdés:

Le tudok e fogyni úgy hogy nem mozgok, hanem csak diétázok? (Semmi chips/csoki/cukros löttyök) Hanem csak zöldség, gyümölcs (tudom, van benne cukor), és cukor nélküli dolgokat eszek?

Vagy álomvilágban élek és mozgás nélkül semmit sem ér az egész?

Mit ajánlotok diéta mellé? Futás elég?

16/f 174 cm (kb) és 85-88 kg.

Ér valamit a csak diéta + tesi óra, vagy mellé kell valami más is?



2019. aug. 13. 19:38
 1/6 anonim válasza:
Én 104 ről jöttem le 85 re 3 hóap alatt. Semmi mozgás, csak diéta.
2019. aug. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mozgás nélkül is lehet. A kulcs z energiamérleg. Ha hiány van, fogysz.
2019. aug. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
U.i Már 2 napja nem eszek illetve iszok cukros dolgokat.
2019. aug. 13. 19:40
 4/6 anonim válasza:
Az király.
2019. aug. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Igazából onnan gondoltam hogy így is fogyhatok, mert eddig szinte csak olyan dolgokat ettem amitől hízok, nyilván fogok mozogni is, viszont sok időm nem lesz a tanulás miatt, és így jött az ötlet hogy diétával mit is lehet elérni.

Köszönöm az eddigi válaszokat.

2019. aug. 13. 19:56
 6/6 anonim ***** válasza:

Jó diétával mozgás nélkül is lehet fogyni.

Más kérdés, hogy a mozgás (bármi, amivel intenzíven használod az izmaidat) segít abban, hogy az izmaid ne épüljenek le, és jól is nézz ki, miután lefogytál. Ehhez nem ért elegendő fehérjét is fogyasztani.

Nem muszáj futni, inkább azt javaslom, hogy erősíts - otthon (de még a koliban is) tudsz súlyzózni, fekvőtámaszozni, guggolásokat, hasprést végezni. A biciklizés (főleg emelkedőn) és az úszás is segíthet a jó fizikum elérésében illetve megtartásában, illetve bármilyen sport, amit szeretsz csinálni.

2019. aug. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!