Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez így jó? (Kérdésed túl...

Ez így jó? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Egy nap 5x eszem.

Reggelire tojás,zöldségféléket.

Tízóraira joghurtot,gyümölcsöt vagy muzliszeletet

Ebédre amit foz anyukám

Uzsira peksutit vagy hasonlóképpen gyümölcs joghurt mint a tizorainal

Vacsira meg pirítóst szoktam es csinálok hozza pl zoldhagymas kremet vagy tonhal krémet.

Az lenne a kérdésem hogy ez nem hizlal nagyon? 17 eves lany vagyok 167 cm es 63 kg



2019. aug. 14. 09:34
 1/4 anonim ***** válasza:
79%

Péksüti? A pirítós milyen kenyerbol van? Natúr joghurt? Muzliszelezet sem ennek...

Ha fogyni akarsz akkor nem valami jó, nekem elég egészségtelennek tűnik. Súlyt tartani meg lehet tudsz vele nem tudom, hogy neked mennyi a napi kaloriaszuksegleted🤷🏿‍♀️

2019. aug. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
16%
De, az evés hízlal, azért csináljuk.
2019. aug. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Műzliszelet, kenyér, gyümölcs joghurt és a péksüti rengeteg rejtett kalóriát tartalmaz


Próbálj feldolgazatlanabb ételeket enni. Zöldséget, gyümölcsöt.


Pár dolog amire ezeket le cserélheted:

-natúr 0%os joghurt bekeverve nyers gyümölcsökkel (nem lekvár vagy konzerv!!!)

-műzliszelet helyett zabkása ízesítve (mézzel, szárított gyümölcsel, magokkal és csonthélyasokkal óvatosan, gyümölcs bátrabban)

-kenyér helyett ricecake vagy tömör és vékony szelet tönkölybúza kenyér.

-péksüti helyett zöldség és hummusz, főtt tojás, hal saláták



Anyukád miket főz?

Milyen mennyiségről van itt szó? Ennek tükrében indokolt az öt étkezés?

Sportolsz, mozogsz?

2019. aug. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Reggeli jó

tízórainàl a hozzàadott cukros gyümölcsjoghurtra gondolsz? Na az nem jó...műzliszelet plàne nem.

Az ebéd rejtély, de ha ràntàsos tésztàs krumplis rizses, egyéb gabonàs dolgokat csinàl édesanyàd és azt eszed minden nap, nehezen fogsz fogyni. Ezekben rengeteg szénhidràt van. Én is ezeken nőttem fel, sajnos meg is lett az eredménye. Elhíztam.

Péksüti tipikusan szintén felejtős...finomított szénhidràt.

Pirítós... Attól függ milyen kenyér és mennyit eszel belőle. Graham , teljes kiőrlésű, szénhidràtcsökkentett kenyér, de még a rozskenyér is jobb mint pl a sima fehérlisztes kenyér.

Az ebédet tekintve semmi hasznàlható infó nincs, de amellett se a legjobb ez így.

2019. aug. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!