Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek kell még fogynom?

Szerintetek kell még fogynom?

Figyelt kérdés

162cm/67kg vagyok 24 éves anya.... a lányom 4 éves... sokat fogytam még de még mindig tehénnek érzem magam....


[link]



#fogyás #nemfogyás
2019. aug. 14. 19:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%
Nem, csinos vagy
2019. aug. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%
Nem kell többet. Csinos vagy, kerek ott, ahol kell. Elég tartani a súlyod :)
2019. aug. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
52%
162centihez a 67kilo sok szerintem.
2019. aug. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Uccsó, kilóban lehet, de nézd meg a képet. Kisgyermekes anyuka.

Ha felveszi a lányát, nehogy már eltörjön..

2019. aug. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
35%
Oldalrol, behuzott hassal, a kez meg takar is, nagyon csaloka a kep. Attol, mert anya vagy, nem kell kovernek lenned. A gyekerek utan nem a zsir miatt tudsz szaladni, hanem az izmok miatt. Kezdj el sulyzozni, jot fog tenni.
2019. aug. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szép az alakod, fogynod nem kell :) Esetleg ha van egy kis időd és az energiád is engedi, akkor néhány felülés, comb, popsi torna, hogy feszesítsd magad, neten sok videót találsz. :))) De így is szuper vagy :)
2019. aug. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

5 válaszoló , hogy te mennyire rosszindulatú vagy és enyhén szólva kritikus. Biztosan nem véletlenül lettél lepontozva. A kérdező igenis csinos , nem manöken alkatú , de nem is elvárás ez egy fiatal anyukától . Idővel még formálódhat is ha akar. Te aki tudom , hogy másfél mázsa vagy (és ez nem sértés a korábbi hozzászólásaidból tudom ) , éppen nem kellene ilyen keményen bírálni. A kérdező nem kövér , sok nő többek közt te is és én is szeretnénk így kinézni.

Gratulálok kérdező !

Elárulod mennyit fogytál és mennyi idődbe telt ?😃

2019. aug. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem nagyon kövér vagy..bocsi :((
2019. aug. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
50%
Ez tényleg kicsit csalóka kép, kezed rossz helyen van, plusz nem tudni, a hasad mennyire húztad be. A paraméterek alapján én azt mondom, egy 5 kg még nem ártana, de ettől függetlenül csinos vagy, jók az arányok, nőiesen telt, tehénnek egyáltalán nem mondható. A fogyást meg csak azért, mert láthatóan téged zavar. (Tudom, milyen, az első után én 83 kg is voltam 165 cm-hez. Most lett 1 éves a 3.gyerekem, 58.5 kg-ra sikerült lefogynom, de sokáig nem tudtam pl 63 alá menni.)
2019. aug. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem sokat látni belőled, de én szülés után ennél jobban vissza szeretnék fogyni.

Ha egészségügyileg rendben vagy, akkor kizárólag csak magadért diétázz.

Ha te jól érzed magad így, akkor jó is vagy.

2019. aug. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!