Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez jó étrend? 1200 kcal?

Ez jó étrend? 1200 kcal?

Figyelt kérdés
[link]

2019. aug. 14. 23:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
68%

NEM!

Egyáltalán nem javasolt ilyen kevés kalóriát bevinni egy nap. Kivéve ha versenyzel mint ő.

2019. aug. 14. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
58%
Ez nagyon kevés. Az összeállítás jó, csak kevés a zsír és a szénhidrát, kicsik az adagok.Nem tudom ő hány kg lehet, neki valószínűleg ennyivel kell fogynia verseny előtt, hogy szálkás legyen. Egy átlagos embernek legalább 1500 kcal-t kéne fogyasztania
2019. aug. 15. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Szálkásításhoz ez egy jó étrend. Fogyni persze lehet ennél nagyobb bevitellel is _egy darabig_ (testsúlytól, alkattól függően), de a klasszikus alacsony tzs% (kockás has, egyebek) elérése igencsak ilyen kalória mennyiséggel realizálható.
2019. aug. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
28%
Meg a meddőség, 40 éves kor körül jelentkező szív problémák, folyamatos ízületi gyulladás, csontritkulás... Szép dolog a "kocka has" csak éppen a fényes cukormáz alatt egy roncs szervezet kínlódik.
2019. aug. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
60%
A szív és érrendszeri problémák, magas vérnyomás, cukorbetegség elsődleges rizikófaktora a hasi zsír. Nem sok kockahasat látni szívklinikákon.. dehát te biztos jobban tudod. A többi hülyeségre inkább nem is írok semmit..
2019. aug. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Az 1-4. Étkezést e szerint csinálom és az a myfittnespale szerint olyan 800-900 kalória. És ami fentmarad 300 kalória azt bármiből megehetem amit aznap kívantam.
2019. aug. 15. 12:56
 7/14 anonim ***** válasza:
27%

akkor tégy úgy. de minek kérdezel, ha ûgyse érdekelnek a válaszok? már elhatároztad, hogy ezt csinálod - itt ezt senki nem fogja helyeselni, arra ne várj -, akkor csináld, nem tudunk visszatartani.

kis idô múlva majd felteszel egy kérdést, hogy miért állt le a fogyásod és jó-e, hogy ha 1000 kcal-ra csökkented ezt és elmész (még többet) futni, de az arra érkezô válaszokat is figyelmen hagyod, mert már eldöntötted.

majd mikor ez sem mûködik, feladod az egészet és még többet fogsz visszahízni, mint amennyit lefogytál, mellé egy tönlretert anyagcserével.

2019. aug. 16. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Mint írtam, ez az étrend szálkásításhoz teljesen jó, akik lehurrognak, azokat figyelmen kívül kell hagyni, nem értenek hozzá.

1200 kcal alá viszont ne menj, és a "bármiből megehetem" sem igaz, ugyanis az étrendnek konzisztensnek kell lenni, tehát lehetőleg lassú ch, rostok, vitamindús ételek jöhetnek szóba. Szóval csipsz-kóla nem játszik, még akkor sem, ha beleférne.

2019. aug. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
61%

Utolsó, épp hogy te nem értesz hozzá.

Első vagyok.

1200 kalória NAGYON kevés, ez még az izom fenntartásához sem elég. Kiss Virág versenyző, ez a diétája. Ő sem mindig ezen él, nem is véletlenül.


Ha nem versenyre készül a kérdező akkor inkább kimelje meg magát ettől a dietatol. Nem egészséges...

2019. aug. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ha jobban megnézed a diéta összeállítását, akkor láthatod, hogy 130g napi fehérjebevitel van beállítva, ami nőknél egy 65..70 kg testsúly esetén tökéletesen fenntartja az izomzatot! Mindenki aki _tényleg_ ért hozzá, pontosan tudja, mi a szerepe szálkásítás alatt a megnövelt fehérje bevitelnek..

És itt jó ha tisztázzuk azt is, hogy _szálkásításról_ van szó, vagyis ez egy viszonylag rövid idejű (1..2 hónap) diétás étrend, senki nem mondta, hogy évekre erre rendezkedjen be.. a szálkásítás és a fogyókúra nem ugyanaz, ha valakinek esetleg nem lenne világos... és ennek az egész történetnek amúgy nincs köze semmiféle versenyhez.

2019. aug. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!