Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szűztea tényleg fogyaszt?

Szűztea tényleg fogyaszt?

Figyelt kérdés

2019. aug. 15. 10:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hashajtó hatású, ha tehát a belekben van még felszívódóképes tápanyag, azt is kihajtja. Rendszeres alkalmazása nem javallott. Egyébként is a hashajtó hatású anyagok rendszeres alkalmazása is függőséget okoz ill. annak számít.
2019. aug. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Vagy is ez a szűztea pezsgotableta formalyu
2019. aug. 15. 10:56
 3/8 anonim ***** válasza:
93%

A diéta és a sport fogyaszt. Életmódváltás.


Attól mert valamit eszel-iszol, nem vezet sikerhez, tessék tenni érte, ne kapszulától-teától-tablettától várjuk a csodát.


Ha ezek mind működnének, a konditermek már 20 éve bezártak volna :D

2019. aug. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Azt elfelejtettem irni

Hogy 71kg vagyok és kb 65-66kg-ra szeretnek lefogyni

19/l

2019. aug. 15. 11:06
 5/8 anonim ***** válasza:
87%
A válaszom ettől függetlenül még változatlan :)
2019. aug. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
61%
Igen, nagyon jó eredményeket lehet elérni vele. Csak arra kell ügyelni, hogy heti 3x1 óra intenzív, izzasztó sportolás után fogyaszd. Más esetben nem tudja kifejti a hatását.
2019. aug. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
31%

"Vagy is ez a szűztea pezsgotableta formalyu"

Valahogy mindig az ilyen észlények akarnak ilyen baromságokkal fogyni.

2019. aug. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Hashajtó (béltisztító) hatású.

Fogyni nem fogsz tőle, de ha 2-3 napig nem tudsz menni wc-re, és fel vagy puffadva, akkor jól jöhet. Nem pont azt, de néha én is iszok olyan teakeverékeket, ami meghajt, mert van, hogy több napig semmi :/

De a fogyásom a kiszámolt kalória, makrók, normális, nem szemét kaják eredménye.

Persze a mozgás is fontos. Amikor üres időszakaim voltak, akár heti 5x is edzettem. Most egy ideje semmi, mert egyszerűen nem fér bele (tudom, van, akiknek ez hihetetlen, de tényleg van ilyen.) Ha lemennek a sűrű dolgok, mert most sokminden összejött, folytatni fogom újra. De az már csak szeptember lesz...

2019. aug. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!