Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A telefonos lépésszámláló...

A telefonos lépésszámláló 3ezerrel kevesebb lépést számolt, mint az okoskarkötő. Miért?

Figyelt kérdés
A google fitnesshez nincs társítva okos eszköz, így kiváncsiságból azt a telefon ba épitett mozgásérzékelő számolta (múltkor teszteltem 300 lépéssel és pontos, 25ezer lépésem is lett), a huawei app-ban pedig az okoskarkötő számolt, ami 3ezerrel több lépés lett... Miért? Emellett amugy ugyanugy mér a két program. Az is igaz, hogy éjjel csak az óra volt nálam, mikor ki be járkáltam, meg reggeli készülődésnél is, meg mondjuk néha leraktam a telót, de ennyi az eltérés?

2019. aug. 15. 17:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem xiaomi mi bannd2 van és a karkötő mindig kevesebbet számol mint a telefonom. :D


Én a karkötő számainak hiszek hiszen az van rajtam egész nap. De még ezek a karkötők se olyan pontosak mint azt hinnéd. Ez csak egy szám, hogy kb ennyit tettél meg de ebbe lehet eltérés, hogy mennyi az jó kérdés.

2019. aug. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Legalább az alvást meg a pulzust jol méri
2019. aug. 15. 18:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!