Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van valaki, aki hasonló...

Van valaki, aki hasonló helyzetben van? (anorexia)

Figyelt kérdés

Egy ideje már küszködök ezzel a "nehézséggel". Ez idő alatt már jártam fizikai és pszichológiai szakembereknél is, de úgy érzem, senki se érthet meg igazán, aki nem éli/élte át ugyanazt (vagy hasonlót). Kerestem beszélgetőcsoportokat, chateket a neten, de sehol se találok. Ha valaki akarna beszélgetni velem, vagy csak Te is kiöntenéd egy hasonszőrűnek a szíved, írj, kérlek!


Légyszíves a "csak enned kéne", ez "ilyen egyszerű" kommenteket hanyagoljuk!



2019. aug. 16. 11:59
 1/5 anonim válasza:

Nekem 15 éves koromban volt egyfajta evészavarom, nem voltam anorexiás, de nagyjából 600 kalóriát ettem egy nap. Szerencsére magamtól kilábaltam belőle, de ismerek anorexiás lányt, akivel egy gyerekkórházban ismerkedtem meg, és szőrnyűek a mindennapjai.

Mennyi idős vagy?

2019. aug. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Molyember ***** válasza:
100%

Pszichiáter, gyógyszeres kezelés kell, ha tényleg anorexiás vagy. A halálozási aránya közel 10%, kb. mintha rákos lennél. Jó, ha találsz beszélgetőpartnert, de ennél több kell. Ha belesüppedsz az önsajnálatba, akkor véged, és szerencsésnek mondhatod magad, ha egy roncs testtel ugyan, de túléled. Nem bántani akarlak, eszemben sincs, csak nem tudom, mennyire vagy tisztában a helyzeteddel.

Itt körbenéztél? Hátha találsz valakit:

[link]

(Bár most éppen nem működik.)

2019. aug. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ezt az oldalt láttad már?

[link]

2019. aug. 17. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szia, add meg az instad priviben és beszelhetunk😉
2019. aug. 18. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szia, velem is beszélhethetsz ha gondolod, instán is jó , csak add meg a neved, vagy ha nem akarod akár itt is vagy emailben. :)
2020. jan. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!