Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Más tizenéves lány is van,...

Más tizenéves lány is van, aki sokat hízott most nyári szünet alatt? Hogy élitek meg?

Figyelt kérdés

Átlagos-telt voltam, de most felhíztam 7 kilót a nyáron.


Más is van ilyen helyzetben?


Amúgy is le kellene adni belőle, de a sulikezdés eléggé aggaszt, titeket nem? Hogy mit fognak szólni az osztálytársak, a srácok. Ti próbáltok fogyózni? És ameddig folyamatban van, takargatjátok vagy bevállaljátok a plusz súlyt öltözködésben??


16/L



2019. aug. 18. 10:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Persze
2019. aug. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Nem. Pedig a tervem az volt.
2019. aug. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én tavaly híztam sokat a nyári szünet alatt. Akkor mondjuk nem jártam dolgozni mert angolt tanultam, egyrészt mert nyelvvizsgát akartam, másrészt pedig előrehozott angol érettségit hogy most 12. osztályba mégis egy gonddal kevesebb legyen. Akkor sokat tanultam otthon, meg punnyadtam is, lustálkodtam fizikai szempontból és persze nassolni azt nassoltam. Alapvetően vékony alkat vagyok, meg sportoltam is régen, de ugye ez elmaradt és akkor a nyáron híztam vagy 10 kilót. Igazából a combjaim lettek vastagabbak meg a hasamon látszódott hogy jött fel rám, nem is kevés. Sulikezdéskor sokan meg is jegyezték hogy jól meghíztam ami nagyon bántott, és akkor beiktattam azt hogy elkezdek inkább fogyózni, leginkább sportolni és odafigyelek magamra. Mostanra szépen leadtam azt a felesleget, meg persze erősítettem is, tehát izomba jött fel rám, és most is azon vagyok hogy inkább már csak feszesítek, erősítek. Meg most dolgozok is a nyáron könnyű fizikai munkát végzek és emiatt ugye mozgásban vagyok, szerencsére nem híztam most.
2019. aug. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Biztos hogy lesz 1-2ember, aki megfogja jegyezni.

De téged ez ne izgasson!

Ha nem érzed magad jól így akkor fogyj le, ha tulajdonképpen nem zavar, csak mások zavarnak akkor ne érdekeljen, míg nem vagy tényleg elhízva.

Azt mondom fiúként hogy volt akinek jól állt hogy hízott egy picit, de nem szoktam megjegyzéseket tenni ilyenkor.

Ilyenkor annyi, hogy javaslom hogy ne vegyél föl nagyon kirívó ruhákat, de ez az én véleményem.

Ha te úgy érzed jól magad, ugyanúgy viselhetsz bármit.

7kg nem a világ vége...

2019. aug. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
En fogytam, nem tetszett a sulyfeleslegem, 170 cm vagyok 16/L 54 kg voltam most pedig 50, de 47 szeretnek lenni, de en uj suliba megyek 9.-be
2019. aug. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én fogytam 10 kilót 1 év alatt, de a nyáron tuti felmászott rám pár... :( nem sportolok, étkezéssel próbálok kompenzálni, de ha kezdődik a suli, akkor gyalogolni is többet fogok, stb... nyáron a kánikulában semmi értelmeset nem tudtam csinálni, konditeremre meg nincs pénzünk. A szüleim is egészségtelenül élnek, szóval én már alig várom, hogy elköltözzek és azt egyem, amit én veszek/főzök magamra.
2019. aug. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!