Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek lehet hinni a...

Szerintetek lehet hinni a mcdonalsos kcal adatoknak?

Figyelt kérdés
megkerdeztem egyszer es azt mondtak pl hogy a sult krumpli mar olajjal egyutt van feltuntetve a kcal ertekbe. Persze nyilvan nincs egyforma adag hiaba kis /nagy / kozepes burgonyat eszik az ember ,mert nem mindig ugyan annyi dbot raknak bele, de ugy altalanossagba lehet hinni azoknak az adatoknak vajon? fagyik, burgerek , stb
2019. aug. 19. 19:27
 1/7 anonim ***** válasza:
57%
Nekem kevésnek tűnik, de megoldom annyival, hogy nem eszem a mekiben, így nincs kérdés :).A kalóriáknál sokkal többet árt az a sok adalék,szinezék, emulgeáloszer, tartósítószer meg vegyszer, amit megeszel ott.
2019. aug. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem teljesen reálisnak tűnnek a táblázatukban feltüntetett értékek. Persze hibák mindenhol előfordulhatnak.
2019. aug. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg jók az adatok, ezeket elég komolyan ellenörzik, mielött kiírják.
2019. aug. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is realisnak tunik, szerintem megdobbentoen sok kcal van egyes eteleikben.
2019. aug. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Van egy 825 kcal burgerük Ausztriában. Nem hiszem hogy csalnának az értékkel.
2019. aug. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Egy ilyen világ cég nem hinném hogy csalna ilyenben.

Szerintem megbízható.

2019. aug. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Fú basszus... pont nemrég láttam egy videót erről, és jók a megérzéseid: teszteltek csomó gyorsétterem ételeit, és hatalmas eltérések voltak


Azért, mert az alapanyagokból számítják ki a kalóriát, amiknek nem pontosak a tartományai, és csak megsaccolják, persze a negatív irányba: egyedül a Subway szendvicsei voltak közel a hirdetett kalóriaértékhez



[link]

2019. aug. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!