Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a reg-enorról?

Mi a véleményetek a reg-enorról?

Figyelt kérdés
Kérlek ne leszóljatok a kérdés miatt, konkrét tapasztalatokat szeretnék, nem feltételezéseket.

2019. aug. 20. 22:02
 1/6 anonim válasza:
73%

Az egyik ismerősöm ezzel fogyott, látványos változás lépett fel. Csak mondta, hogy az édességről nehezen mondott le, de legalább azt evett, amit akart.

Egy próbát megér, mert ha fejben eldöntöd, hogy sikerül végrehajtani a kitűzött célt akkor sikerülni is fog. Szerintem lépj be ilyen regis csoportba és tájékozódj. ;)

2019. aug. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm, nekem is egy ismerősöm jelenleg is használja, azt mondja szereti, de halottam rémtörténeteket is róla, már utánna néztem amenyi helyen csak lehetett, nagyon sok jó kevés rosszat találtam róla, szóval lehet adok neki egy esély
2019. aug. 20. 23:00
 3/6 ThodEE GoD ***** válasza:
100%
Asszony csinálta 1 évig, kicsit fogyott, sok ételt elhagyott és laktóz érzékenység kezdett kialakulni nála, akkor hagyta abba.
2019. aug. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm, én is ugy gondoltam ha bármi baj lép fel abbahagyom.
2019. aug. 20. 23:21
 5/6 anonim ***** válasza:
A pénztàrcàt jól fogyasztja...teljesen felesleges cucc. Ilyenek nélkül, életmódvàltàssal, mozgàssal lehet szépen fogyni. Csak tenni kell érte.
2019. aug. 21. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Tettem érte, fogytam 10 kilot, nem eszem egészségtelenül, mérték nélkül, de 3 év alatt mind vissz jött, jelenleg nem indul el semmi, pedig figyelek, nem szeretnék ilyen sok hónapos kúrákat, mert valószínű a szervezetemnek sem túl jó, de egy löketnek nem hiszem hogy kifejezetten rosssz
2019. aug. 21. 08:03

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!