Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Vékony csajok mit és mennyit...

Vékony csajok mit és mennyit esztek, isztok általában egy nap?

Figyelt kérdés
Kiváncsi lennék, hogy akik alkatilag vékonyabbak miket fogyasztanak és mit sportolnak ha sportolnak. Nem arra vagyok kíváncsi, hogy "ehetek bármit úgysem hízom", hanem hogy mi és mennyi az a bármi... :) köszönöm
2019. aug. 20. 23:27
1 2
 1/14 Miss Endzsi ***** válasza:
82%

Napi 1200 kalória.

Reggelire turmix: fehérjepor, víz, zab, banán, alma.

Ebédre valami húsos kaja: csirke krumplival, salátával, hal rizzsel és salátával, a lényeg valami fehérjés legyen zöld-féle körettel.

Napközben egy túrórudi

Vacsira valamilyen főzelék: lencse, bab..


Sportolni súlyokkal edzek, valamint biciklivel járok dolgozni, az napi 22 km.

2019. aug. 20. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Miss Endzsi ***** válasza:
97%
Meg majdnem minden nap iszom 100%-os narancslevet, az is még plusz 100 kalória.
2019. aug. 20. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Miss Endzsi ***** válasza:
93%
Még annyi hozzátartozik, hogy elég vékony csontú vagyok.
2019. aug. 20. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
95%
Mikor mit. Reggelire általában műzlit eszek vagy zabpelyhet 9 körül. Délbe az előző nap főzött ebédet eszek, ami bármi lehet pl. holnap borsófőzelék pipiropogóssal és karfiollevest viszek munkába. Általában eszek vmi kekszet is, mert éhes leszek 4-ig. Utána vagy főzök valamit, vagy eszek hideget, ami lehet kolbász kenyérrel, zsíroskenyér, lekvároskenyér mikor mi van itthon
2019. aug. 21. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
95%
Jah, bocsi, lemaradt, hogy 2 litert iszok meg minimum, de ha nem dolgozom és itthon vagyok, akkor ez általában kevesebb
2019. aug. 21. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
73%

Reggel: zabkása valamilyen gyümölccsel +kávé, de van hogy nem is reggelizek.

Reggeli és ebéd között nassolok elég sokat csoki, keksz, chips, munka közben is csipegetek mindig.

Ebédre mikor mi, van hogy rendelek valami ebéd kiszállítótól, vagy kiugrok és veszek egy gyrost vagy kínait.

Aztán délután megint mindenféle dolgokat eszegetek, főleg édességet meg tejtermékeket (pudingok, joghurtok, túrórudi, stb)

Vacsorára vagy összeütök valami gyorsat otthon például tojást, vagy szendvicset, vagy ha van otthon főtt kaja akkor azt eszem.


Saját testsúlyos edzéseket csinálok, bringázom és futok, de nem a külsőm miatt, csak igénylem a mozgást nagyon.

Ja és edzős napokon edzés után hazamegyek és olyan éhes vagyok, hogy szó szerint mindent megeszek, amit találok. :D

2019. aug. 21. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
95%

Reggelire zabkását eszek mogyoróvajjal, vagy valamilyen olajos maggal, Tejes kávé.


Tízóraira szendvics, zöldség pár szem mandula, esetleg egy cappucino.


Ebédre főtt kaja. Hús, körettel, zöldség. Vagy magam főzöm előző nap, vagy bent rendelek.


Délután megint szendvics, vagy rántotta, joghurt


Vacsira este 7-8 között tonhal, vagy halrudacska, vagy szendvics.


Fizikai munkát végzek, rengeteg energia kell, még igy is hulla vagyok es csak aludni, pihenni van erőm.

Nem sportolok, néha napján szoktam sétálgatni.

2019. aug. 21. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
93%

Jaj az ivás lemaradt.

Napi minimum 2 liter sima víz.

2019. aug. 21. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
95%

Változó


tegnap pl:

reggeli: rántotta egy tojásból, fél szelet magvas kenyér, egy paradicsom, fél uborka, fél paprika


tízórai:egy szelet házi almáslepény


ebéd:tárkonyos csirkeragu leves(egy tányér)carbonara spagetti(fél tányér)


uzsonna:egy szelet dinnye


vacsora: fél szelet magvas kenyérből pirítós, egy szelet sajt, paradicsom, uborka


mozgás: heti háromszor egy óra futás, naponta 2*10 perc plank, heti egyszer fél óra úszás


inni: másfél liter zöldtea, egy liter szűrt csapvíz. Heti kétszer iszom gyümölcslevet is ha megkívánom, vagy egy doboz sört.

2019. aug. 21. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
92%
Tehát gyakori's community összefoglalva: megkérdezik mit eszel, leírod, majd lepontoznak. Sajnálom hogy vannak emberek, akiket ez tesz boldoggá, de örülök hogy hozzájárulhattam ahhoz, hogy szebb napuk legyen azzal, hogy nyomhattak egy piros kezet arra a kommentemre, amely egyébként válasz a fenti kérdésre. :)
2019. aug. 21. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!